رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۳
  • کد خبر : ۲۲۷۰۷
  • مشاهده :  429 بازدید
  • چاپ خبر : پژمان – مازیار ؛ پایانِ حسرتِ ملوان (عکس)

پژمان – مازیار ؛ پایانِ حسرتِ ملوان (عکس)

ملوانِ بندرانزلی بعد از سال‌ها به آن احترام ‌و کلاسی که هدف‌شان بوده ، نزدیک می‌شود .

اسطوره‌های فوتبال انزلی که یکی در قامت مدیر و دیگری در جایگاه فنی به دنبال موفقیت ملوان هستند ، هرچند در لیگ از این هدف دور ماندند اما در جام حذفی و جایی که ملوانی‌ها صاحب جایگاه خاصی در آن هستند ، موفق شدند بعد از سال‌ها این تیم را به موفقیت قابل توجهی برسانند و در کنار سه تیم لیگ برتری حاضر باشند و چشم به جام بدوزند .

بعد از یک ماراتن سخت ١٢٠ دقیقه‌یی که با هیجان و استرس زیادی از سوی هر دو تیم و خصوصاً ملوانی‌ها در خانه و استادیوم تختی انزلی دنبال می‌شد ، در نهایت مازیار زارع و شاگردانش بودند که به جمع گل گهر سیرجان ، فولاد و استقلال اضافه شدند و در جستجوی شانس بزرگ تر برای رویای هیجان‌انگیز خود هستند .

مازیار زارع این بار روی درخشش رضا حیدری دروازه‌بان خود توانست از سد شاگردان محسن عاشوری عبور کند و کاری کنند تا انزلی بعد از مدت‌ها تا صبح بیدار باشد و در بندر جشن پیروزی برپا شود . 

آن ها که برای حضور در این مرحله از سد تیم‌هایی چون ویستاتوربین و نساجی عبور کرده بودند ، شاید به کمی شانس نیاز داشته باشند تا با عدم برخورد به استقلال در قرعه ی میزبانی قرارگیرند . با توجه به این که استقلال در بازی قبلی‌اش مهمان بوده و هر سه حریف این مرحله به عنوان میزبان صعود کرده‌اند ، هر تیمی به استقلال بخورد در آزادی باید به مصاف شاگردان فرهاد مجیدی برود . با این حال حضور سه سرمربی هم نسل (جواد نکونام ، فرهاد مجیدی و مازیار زارع) در کنار امیر قلعه‌نویی می‌تواند از جهات مختلف جذابیت خاصی داشته باشد و باید دید کدام یک قادرخواهندبود جام را از آن خود کند .

 

"ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه