رفتن به بالا
  • سه شنبه - 12 مرداد 1400 - 20:36
  • کد خبر : ۲۲۷۶۰
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : ۴۹ درصدِ سهامِ باشگاه شهرداریِ آستارا به بخشِ خصوصی واگذارشد

۴۹ درصدِ سهامِ باشگاه شهرداریِ آستارا به بخشِ خصوصی واگذارشد

شهردار بندرِآستارا از واگذاریِ ۴۹ درصد از امتیازِ باشگاه فرهنگی و ورزشیِ شهرداری به بخشِ خصوصی با مجوزِ شورای اسلامیِ شهر خبرداد .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ جواد معیتی در گفت و گو با رسانه ی رسمی باشگاه شهرداری آستارا اظهار کرد : سازمان بازرسی در سال ۱۳۹۷ با ارسال نامه‌یی به شهرداری و شورای اسلامی شهر آستارا اجازه ی تیم داری حرفه‌یی نداد اما در این سال‌ها برای موفقیت تیم شهرداری از هیچ کمکی کوتاهی نکرده‌ایم .

شهردار آستارا گفت : طبق دستورالعمل سازمان بازرسی ، شهرداری و شورای شهر در صورتی می‌توانند در لیگ یک تیم داری کنند که منابع مالی و هزینه‌های آن را از طریق جذب اسپانسر تامین کنند .

وی افزود : در راستای اجرای دستور سازمان بازرسی استان گیلان و به دلیل مشکلات مالی ، ۴۹ درصد از امتیاز باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری آستارا با مجوز شورای اسلامی شهر و تصویب در کمیسیون تطبیق فرمانداری شهرستان ، با نظر یک کارشناس رسمی دادگستری که در حوزه ی سازمان ورزش و جوانان است ، قیمت گذاری و آگهی مزایده ی آن منتشر که به شایان پویا سرمایه گذار بخش خصوصی واگذارشد .

معیتی تصریح کرد : بر اساس مجوز شورای شهر آستارا و مصوبه ی کمیسیون تطبیق فرمانداری شهرستان ۴۹ درصد از امتیاز باشگاه شهرداری آستارا در شرایطی به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است که طبق مفاد اساس نامه ی باشگاه، تیم باید در شهر آستارا و با نام شهرداری آستارا به فعالیت خود ادامه دهد .‌

شهردار آستارا گفت : امیدواریم با کمک سرمایه گذار بخش خصوصی ، تیم فوتبال شهرداری آستارا بتواند در مسابقات فصل آینده ی لیگ یک کشور پُرقدرت ظاهرشود .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه