رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۷
  • کد خبر : ۲۲۸۰۱
  • مشاهده :  150 بازدید
  • چاپ خبر : بنده امانتی که به دوش دارم را تحویل مجمع می‌دهم
پیام پژمان نوری پس از بهبودی ؛

بنده امانتی که به دوش دارم را تحویل مجمع می‌دهم

مدیرعاملِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی که به علتِ ابتلا به ویروسِ کرونا در قرنطینه به سر می بُرد ، پس از بهبودی طی پیامی از هوادارانِ ملوان تشکرکرد .

متن کامل این پیام را به نقل از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی در ذیل می خوانید . لازم به ذکر است رسانه ی رسمی باشگاه ملوان این پیام را به صورت محاوره منتشر کرده است .

با عرض سلام خدمت هواداران فهیم باشگاه ملوان

بابت پیام‌های محبت‌آمیز شما ممنونم . خدا رو شکر شرایط سخت بیماری رو پشت سر گذاشتم و به امید خدا بعد از گذروندن دوران نقاهت و قرنطینه می‌تونم در کنار شما باشم .

دو فصل سخت رو کنار هم گذروندیم . قبل از هر چیز می‌خوام برگردم به حدود دو سال پیش که باشگاه ملوان رو در شرایطی اسفناک تحویل گرفتیم . باشگاه ملوان در اون شرایط سرنوشت غم انگیزی در انتظارش بود و ورود ما به باشگاه ملوان یک تکلیف بود که خدا رو شکر شرمنده مردم نشدیم و با گذشتن از اون بحران سخت حالا با پرداخت بدهی های دلاری و بخش زیادی از بدهی‌های ریالی کشتی طوفان زده ی ملوان رو به ساحل آرامش رسوندیم و به زودی گزارش عملکردمون رو خدمت هواداران محترم ارایه می‌کنیم .

جا داره تشکر کنم از دوستانی که در این مدت به صورت رفاقتی کنار من بودن و در این مسیر بهم کمک کردن ، مخصوصاً مهندس اشکان پوررشید که در این فصل هزینه‌های باشگاه رو تقبل کرد .
اما اگه بخوایم روراست باشیم توی فوتبال حرفه‌یی نمیشه به شکل رفاقتی باشگاهداری کرد و فکر کنم بعد از گذر از این بحران‌ها وقتش رسیده که باشگاه ملوان در اختیار یک مجموعه ی قوی و با ثبات قرار داده بشه و خوشبختانه با حضور دکتر دنیامالی به عنوان یک مدیر ورزشی در سطح جهانی که رییس مجمع باشگاه ملوان هستند و همچنین با حضور مسوولین نیروی دریایی که لطفشون همیشه شامل حال ملوان بوده ، بنده امانتی که به دوش دارم رو تحویل مجمع می‌دم و بابت اعتمادی که در این مدت به من داشتن و مدیریت باشگاه رو با اختیار تام به من سپردن ازشون سپاسگزارم .

در پایان از شما هواداران عزیزمون تشکر می‌کنم که همیشه با صبوری کنار ما بودین و امیدوارم بابازگشت دایمی به سطح اول فوتبال ایران ، دل همه تون شاد بشه .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه