رفتن به بالا
  • یکشنبه - 24 مرداد 1400 - 19:04
  • کد خبر : ۲۲۸۳۳
  • مشاهده :  118 بازدید
  • چاپ خبر : با قدرت در مسیرِ موفقیت های بزرگ در مستطیلِ سبز گام برخواهیم داشت

با قدرت در مسیرِ موفقیت های بزرگ در مستطیلِ سبز گام برخواهیم داشت

دو فصلِ سخت را پشت سر گذاشتیم و اکنون وقتِ آن رسیده برای آینده ی این باشگاه مردمی برنامه‌ریزی کنیم .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص ادامه ی فعالیت در این باشگاه گفت : بعد از پایان فصل و اتمام قراردادم به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل ، در نامه‌یی رسمی به ریاست مجمع عمومی باشگاه از اعضای محترم مجمع خواستم جهت واگذاری ملوان به یک مجموعه ی قوی و باثبات اقدامات لازم را انجام دهند و این مهم را از طریق صفحه ی شخصی ام در فضای مجازی به اطلاع هواداران عزیزمان هم رساندم .

اما با برگزاری جلسه ی مجمع عمومی باشگاه و نظر لطفی که تمامی اعضای محترم به بنده داشتند باز هم مسوولیت این امانت مهم به من واگذار شد . به همین دلیل تصمیم گرفتم بدون فوت وقت برای رفع برخی دغدغه ها جلساتی را با تعدادی از مسوولین شهرستان برگزار کنم که خدا را شکر به نتایج مثبتی هم دست پیدا کردیم .

پژمان نوری در خصوص انتظارات خود از مسوولین گفت : مهندس اشکان پوررشید در نظر دارد جهت ایجاد زیرساخت برای باشگاه ملوان هزینه کند اما این کار بزرگ نیاز به همراهی مسوولین دارد که در جلساتی که با آن ها داشتیم ، در این خصوص قول مساعد دادند .

مدیرعامل ملوان با اعلام خبر آغاز ترمیم چمن استادیوم تختی انزلی گفت : یکی از مشکلات ما در سال های اخیر زمین چمن نامناسب ورزشگاه مان بود که بارها مانع کسب نتیجه ی دلخواه سرمربیان ما می شد به همین دلیل با نظر مهندس پوررشید پروژه ی ترمیم چمن استادیوم انزلی را به یک گروه حرفه‌یی سپردیم و مقرر شد در صورت نگهداری درست حداقل تا ده سال آینده چمن این ورزشگاه در شرایط ایده‌آل باشد .

پژمان نوری در پایان گفت : دو فصل سخت را پشت سر گذاشتیم و اکنون وقت آن رسیده برای آینده ی این باشگاه مردمی برنامه‌ریزی کنیم و قطعاً در فصل آتی ضمن تلاش برای ایجاد ساختار مناسب ، با قدرت در مسیر موفقیت های بزرگ در مستطیل سبز گام بر خواهیم داشت .

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه