رفتن به بالا
  • جمعه - 5 شهریور 1400 - 12:54
  • کد خبر : ۲۲۸۸۵
  • مشاهده :  83 بازدید
  • چاپ خبر : ایراندوست : نگاه برابرِ عزیزی خادم به ما انگیزه ی مضاعف می‌بخشد

ایراندوست : نگاه برابرِ عزیزی خادم به ما انگیزه ی مضاعف می‌بخشد

سرمربیِ تیمِ ملیِ فوتبالِ بانوان معتقد است در طولِ این سه ماه ملی پوشان تغییراتِ فنیِ قابلِ توجهی داشته‌اند .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مریم ایراندوست در خصوص اردوی تدارکاتی و دو دیدار دوستانه ی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر ازبکستان گفت : واقعاً این اردو خیلی به ما کمک کرد . در این سه ماه که تیم ملی فعالیت خود را آغاز کرد ، فدراسیون فوتبال کاملاً حمایت های مادی و معنوی خودش را به ما نشان داد . روندی که تیم ملی به لحاظ ساختاری ، امکانات و برگزاری اردوها و در مجموع همه ی مسایلی که یک تیم ملی فوتبال نیاز دارد ، را شهاب الدین عزیزی خادم ، رییس فدراسیون برای ما فراهم کرده و می شود گفت ، دلسوزانه پشت ما بودند و همه ی امکانات را برای تیم ملی فراهم کردند .

وی در ادامه اضافه کرد : می توانم به جرات بگویم وقتی یک تیم در طول مدت سه ماه روند رو به رشدی را طی می کند و از اولین بازی با ازبکستان تا امروز که سومین مسابقه را برابر این تیم انجام دادیم ، آن‌چه دیده می‌شود این است که تغییرات خوبی از لحاظ فنی دارد و قطعاً یک کار گروهی قوی پشت تیم ملی است . قبل از بازی امروز در رختکن به بچه ها گفتم اتفاقی که در خصوص پرواز اختصاصی برای اولین در تاریخ فوتبال زنان ایران افتاده و نیز حمایت رسانه‌یی قدرتمندی که از سوی فدراسیون و به دستور رییس وجود دارد ، نشان از نگاه برابر شهاب‌الدین عزیزی خادم به تیم ها دارد . ما باید تمام تلاش‌مان را انجام دهیم تا این زحمات را پاسخگو باشیم .

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان با اشاره به حمایت رییس فدراسیون از فوتبال بانوان گفت : در اردوی پیش از اعزام که در تهران داشتیم ، عزیزی خادم بر سر تمرینات ما حاضر شدند ، اعلام کردند که نتیجه اولویت نخست ما نیست و می خواهیم ساختار را درست کنیم . همچنین فدراسیون فوتبال به رشد و توسعه ی فوتبال بانوان توجه ی ویژه یی دارد . همین یک جمله برای ما کافی بود تا با انرژی مضاعف و بدون استرس به تاشکند بیاییم .

ایراندوست در پایان خاطر نشان کرد : آن چه مسلم است این است که وقتی افراد تحصیل کرده و فنی در راس کار باشند ، مطمئناً دغدغه‌ها کم تر می شود . خیلی خوشحالم که بچه‌ها روز خوبی را سپری کردند . فردا به ایران بازخواهیم گشت و با قدرت باید آماده‌سازی را پیگیری کنیم . خانم موسوی ، نیز این مدت مثل یک مادر کنار تیم بودند . امیدوارم با صعود به مرحله ی بعدی مسابقات بتوانیم جوابگوی حمایت های فدراسیون فوتبال و دوستداران فوتبال بانوان که امروز تعدادشان خیلی زیاد است ، باشیم و بدون شک در این مسیر کادرفنی از هیچ تلاشی دریغ نمی کند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه