رفتن به بالا
  • یکشنبه - 14 شهریور 1400 - 20:49
  • کد خبر : ۲۲۹۸۸
  • مشاهده :  98 بازدید
  • چاپ خبر : خبرهایی از نقل و انتقالاتِ باشگاه شهرداریِ آستارا

خبرهایی از نقل و انتقالاتِ باشگاه شهرداریِ آستارا

باشگاه شهرداریِ آستارا با عقدِ قراردادهایی جدید و تمدیدِ قراردادِ بازیکنانِ فصل پیشِ خود در زمینه ی نقل و انتقالات فعال است .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه شهرداری آستارا ، آخرین خبرهای نقل و انتقالاتی باشگاه شهرداری آستار به شرح زیر است :

* محمد آزادطلب مدافع فصل گذشته ی تیم شهرداری آستارا با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدیدکرد . آزادطلب چهارمین فصل حضور خود را در تیم شهرداری آستارا تجربه خواهدکرد .

** حبیب افرا مدافع فصل گذشته ی تیم شهرداری بندرعباس با حضور در دفتر باشگاه با عقد قراردادی رسمی به مدت یک فصل به تیم شهرداری آستارا پیوست .  افرا سابقه ی بازی در تیم های شهرداری بندرعباس ، ویستا توربین تهران ، چوکای تالش ، سردار بوکان و شهرداری تبریز را در کارنامه دارد .

*** محمدابراهیم رضازاده هافبک فصل گذشته ی تیم شهرداری آستارا با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدیدکرد . رضازاده سومین فصل حضور خود را در تیم شهرداری آستارا تجربه خواهدکرد .

**** جابر نصیری هافبک فصل گذشته ی تیم شهرداری آستارا با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدیدکرد . نصیری دومین فصل حضور خود را در تیم شهرداری آستارا تجربه خواهدکرد .

***** علیرضا مصطفایی هافبک فصل گذشته ی تیم چوکای تالش با حضور در دفتر باشگاه با عقد قراردادی رسمی به مدت یک فصل به تیم شهرداری آستارا پیوست . مصطفایی سابقه ی بازی در لیگ برتر با پیراهن تیم های ملوان بندرانزلی و ماشین سازی تبریز را نیز در کارنامه دارد .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه