رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 شهریور 1400 - 19:26
  • کد خبر : ۲۳۰۱۰
  • مشاهده :  42 بازدید
  • چاپ خبر : تراکتور از لیگِ قهرمانانِ آسیا انصراف داد

تراکتور از لیگِ قهرمانانِ آسیا انصراف داد

باشگاه تراکتور با اعلامِ این که تعدادِ بازیکنانش به حدِ نصاب نمی‌رسد ، خواستارِ تعویقِ مسابقه یا قبولِ انصراف این تیم شد .

باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌یی به دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد که باتوجه به مصدومیت ۴ بازیکن ، ابتلای دو بازیکن به کرونا و همچنین فسخ قرارداد صیاد کوکبی ، تعداد بازیکنان این تیم به حد نصاب نمی‌رسد .

این باشگاه تبریزی درخواست تعویق این مسابقه را مطرح کرده که احتمالاً چندان مورد توجه ی ای اف سی قرارنخواهدگرفت . بنابراین تراکتور درخواست اصلی خود را در ادامه مطرح کرده که قبول انصراف این باشگاه است .

این نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیاست که یک باشگاه ایرانی از این مسابقات انصراف می‌دهد و این در حالی است که سرخ پوشان تبریزی فرصت داشتند تا برای اولین بار به جمع هشت تیم برتر آسیا صعودکنند .

تراکتور در روزهای اخیر درگیری بسیار زیادی را تجربه کرده و حالا با انصراف از لیگ قهرمانان احتمالاً موجی از اعتراض دوباره سرازیر این باشگاه خواهدشد . نکته ی جالب این که پیش از این مدیرعامل و مالک تراکتور وعده‌هایی درباره ی باز شدن پنجره ی ثبت قرارداد بازیکنان جدید و همچنین تهیه ی بلیت و رزرو هتل برای حضور در دوحه خبر داده بودند .

مشخص نیست که سرانجام این نامه که مضمون آن انصراف از لیگ قهرمانان است ، چه خواهد شد اما اگر تراکتور از آسیا کنار بکشد ، باید دید که چه تبعاتی برای این باشگاه خواهدداشت .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه