رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 18 شهریور 1400 - 18:49
  • کد خبر : ۲۳۰۳۳
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : کم تر تیمی در آسیا می‌تواند مقابلِ خطِ هافبک و حمله ی ما مقاومت کند

احمدزاده : کم تر تیمی در آسیا می‌تواند مقابلِ خطِ هافبک و حمله ی ما مقاومت کند

سرمربیِ پیشینِ تیمِ فوتبالِ ملوان بر این اعتقاد است که با توجه به قدرتِ خطِ هافبک و حمله ی ایران کم تر تیمی توانِ مقاومت برابرِ این نفرات را دارد .

محمد احمدزاده در ارتباط با پیروزی ۳ بر صفر تیم ملی برابر عراق گفت : در این بازی خط دفاع ما محک جدی نخورد و عراق مثل بازی قبلی زور زیادی نداشت تا بتواند برای تیم ما خطرساز شود . آن ها فرصتی برای عرض اندام نداشتند هر چند آمدن امید نورافکن تا حدودی خط دفاعی را تقویت کرد .

وی افزود : سعید عزت‌اللهی در این بازی در ترکیب ثابت قرار گرفت و اگر این بازیکن شرایط بهتری داشته باشد مطمئناً وضعیت ما در مرکز زمین بهتر از گذشته خواهدشد . در حال حاضر کم تر تیمی در آسیا می‌تواند مقابل خط هافبک و حمله ی ما مقاومت کند و ما در پست‌های مختلف بازیکنان بسیار باکیفیتی داریم . در بازی با سوریه و عراق در مسایل دفاعی یکی دو بار لغزش داشتیم و اگر مقابل تیم‌های قوی‌تری مثل کره جنوبی قرار بگیریم ، محک جدی‌تری خواهیم خورد .

احمدزاده درخصوص عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی و کسب ۹ برد در ۹ بازی عنوان کرد : این آمار بسیار خوب و نکته ی مهم این است که کادرفنی تیم ملی روی این موضوع مانوری نمی‌دهد و این یک کار حرفه‌یی است . تیم ما خیلی خوب موقعیت ایجاد می‌کند و خیلی هم کم به حریفان موقعیت می‌دهد که این بسیار نکته ی مهمی است .

سرمربی پیشین ملوان یادآور شد : تمام اعضای تیم دنبال رسیدن به یک موفقیت بزرگ و رفتن به جام جهانی هستند و این اتحاد و همدلی خیلی کم در فوتبال ما دیده می‌شود . امیدوارم ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ صعودکند .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه