رفتن به بالا
  • دوشنبه - 22 شهریور 1400 - 19:54
  • کد خبر : ۲۳۰۵۹
  • مشاهده :  40 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین خبرها پیرامونِ نقل و انتقالات در باشگاه شهرداریِ آستارا

آخرین خبرها پیرامونِ نقل و انتقالات در باشگاه شهرداریِ آستارا

کیانوش میرزایی هافبکِ فصلِ گذشته ی تیمِ پارسِ جنوبیِ جم و مجتبی محبوبِ مجاز هافبکِ هجومیِ فصلِ گذشته ی تیمِ هوادارِ تهران به شهرداریِ آستار پیوستند .

به گزارش “سپید نیوز” از رسانه ی رسمی باشگاه شهرداری آستارا ، کیانوش میرزایی هافبک فصل گذشته ی تیم پارس جنوبی جم با حضور در دفتر باشگاه با عقد قراردادی رسمی به مدت یک فصل به تیم شهرداری آستارا پیوست . میرزایی سابقه ی بازی در لیگ برتر با پیراهن تیم گسترش فولاد تبریز و تیم های بادران تهران ، مس کرمان ، داماش گیلان و گل ریحان البرز را نیز در کارنامه دارد .

مهاجم سابق استقلال در شهرداری آستارا

مجتبی محبوب مجاز هافبک هجومی فصل گذشته ی تیم هوادار تهران با عقد قراردادی رسمی به مدت یک فصل به تیم شهرداری آستارا پیوست . محبوب مجاز سابقه ی حضور در تیم های استقلال تهران ، مس کرمان ، مس رفسنجان ، نساجی مازندران ، پاس همدان ، مس سرچشمه ، بادران تهران و سپیدرود رشت را نیز در کارنامه دارد .

وی فصل گذشته با به ثمر رساندن ۴ گل و ۱۱ پاس گل به عنوان یک هافبک نفوذی نقش بسزایی در صعود تیم هوادار تهران به لیگ برتر داشت تا دومین صعود خود بعد از تیم نساجی مازندران را با تیم هوادار از لیگ یک به لیگ برتر فوتبال ایران تجربه کند . بازیکن جدید تیم شهرداری آستارا سابقه ی عضویت در تیم های ملی جوانان و امید را نیز داراست .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه