رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
  • کد خبر : ۲۳۲۴۴
  • مشاهده :  77 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه ی هفته ی اول تا پنجمِ لیگِ یک اعلام شد

برنامه ی هفته ی اول تا پنجمِ لیگِ یک اعلام شد

برنامه ی مسابقاتِ هفته ی اول تا پنجمِ لیگِ یک ، فصلِ ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران ، به دلیل آماده نبودن ورزشگاه های برخی از استان ها ، ساعت و مکان برگزاری مسابقات اعلام نشده  برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته ی اول :
شنبه ۲۴ مهر
* مس شهربابک – پارس جنوبی جم بوشهر
* ملوان بندرانزلی – آرمان گهر سیرجان
* سایپای تهران – استقلال خوزستان
* خیبرخرم آباد – شهرداری آستارا
یکشنبه ۲۵ مهر
* ماشین سازی تبریز – شهرداری همدان
* استقلال ملاثانی – رایکای بابل
* شاهین شهرداری بوشهر – قشقایی شیراز
* خوشه طلایی ساوه – ویستاتوربین تهران
* بادران تهران – مس کرمان

هفته ی دوم :
شنبه اول آبان
* مس کرمان – مس شهربابک
* پارس جنوبی جم بوشهر – خیبر خرم آباد
* شهرداری آستارا – خوشه طلایی ساوه
* استقلال خوزستان – بادران تهران  
* قشقایی شیراز – سایپای تهران
* ویستاتوربین تهران – استقلال ملاثانی
* شهرداری همدان – ملوان بندرانزلی 
* آرمان گهر سیرجان – شاهین شهرداری بوشهر
* رایکای بابل – ماشین سازی تبریز

هفته ی سوم :
یکشنبه ۹ آبان
* استقلال ملاثانی – پارس جنوبی جم بوشهر
* خوشه طلایی ساوه – مس شهربابک
* آرمان گهر سیرجان – شهرداری همدان
* شاهین شهرداری بوشهر – رایکای بابل
* ملوان بندرانزلی – قشقایی شیراز
* بادران تهران – ویستاتوربین تهران
* خیبر خرم آباد – استقلال خوزستان
* سایپای تهران – مس کرمان
* ماشین سازی تبریز – شهرداری آستارا

هفته ی چهارم :
شنبه ۱۵ آبان
* استقلال خوزستان – آرمان گهر سیرجان
* مس شهربابک – خیبر خرم آباد
* پارس جنوبی جم بوشهر – خوشه طلایی ساوه
* شهرداری آستارا – بادران تهران  
* ویستاتوربین تهران – سایپای تهران
* قشقایی شیراز – استقلال ملاثانی
* رایکای بابل – ملوان بندرانزلی
* شهرداری همدان – شاهین شهرداری بوشهر
* مس کرمان – ماشین سازی تبریز

هفته ی پنجم :
جمعه ۲۱ آبان
* ملوان بندرانزلی – پارس جنوبی جم بوشهر
* بادران تهران – مس شهربابک
* سایپای تهران – خیبر خرم آباد
* شهرداری همدان – رایکای بابل
* ماشین سازی تبریز – قشقایی شیراز
* آرمان گهر سیرجان – ویستاتوربین تهران
* استقلال ملاثانی – استقلال خوزستان
* خوشه طلایی ساوه – مس کرمان
* شاهین شهرداری بوشهر – شهرداری آستارا

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه