رفتن به بالا
  • شنبه - 17 مهر 1400 - 20:47
  • کد خبر : ۲۳۲۸۶
  • مشاهده :  29 بازدید
  • چاپ خبر : تازه ترین خبرهای نقل و انتقالاتی از باشگاه داماشِ گیلان زمین

تازه ترین خبرهای نقل و انتقالاتی از باشگاه داماشِ گیلان زمین

باشگاه داماشِ گیلان زمین در دومین روز فعالیت های خود در زمینه ی نقل و انتقالات با دو بازیکن جدید قرارداد منعقدکرد .

به گزارش “سپید نیوز” از سایت رسمی باشگاه داماش گیلان زمین ، این باشگاه امروز نیز در زمینه ی نقل و انتقالات فعال ظاهرشد .

مشروح اخبار نقل و انتقالات باشگاه داماش گیلان زمین به شرح زیر است :

تمدید قراردادها :

* راستین خرمدل هافبک وینگر فصل گذشته ی داماشی ها با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت سه فصل با داماشی ها تمدیدکرد .

** سیامک علیزاده هافبک وسط فصل گذشته ی داماشی ها با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت سه فصل با داماشی ها تمدیدکرد .

جذب بازیکنان جدید :

*** محمد طالبی هافبک فصل گذشته ی سپیدرود رشت با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل با داماشی ها منعقد کرد . طالبی سابقه ی سه فصل پوشیدن پیراهن لاجوردی داماش را در لیگ یک و لیگ دو در کارنامه دارد .

**** حسام یعقوبی بازیکن فصل گذشته ی سپیدرود با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را به مدت یک فصل با داماشی ها منعقدکرد .

یعقوبی متولد شهر خمام است که علاوه بر داماش ، سابقه ی حضور در لیگ برتر ، لیگ یک و لیگ دو با تیم های ملوان ، سپیدرود ، پیکان تهران ، نفت مسجدسلیمان ، شهرداری بندرعباس و گهر درود را در کارنامه دارد .

همچنین حسام یعقوبی بعد از پایان فصل ۹۶-۹۵ از داماش به تیم استقلال تاجیکستان پیوست تا به عنوان لژیونر گیلانی در لیگ برتر این کشور آسیایی فعالیت فوتبالی داشته باشد و از دیگر سوابق لژیونر بودن یعقوبی می توان به حضور در تیم آرارات سلیمانیه در لیگ برتر اقلیم کردستان عراق اشاره داشت .

لازم به ذکر است ، داماش گیلان بعد از یک فصل دوری از مسابقات ورزشی کشور با خرید امتیاز لیگ سه بار دیگر احیا شد و محمد مختاری کاپیتان سابق داماش عهده دار مسوولیت فنی لاجوردی پوشان در فصل آتی می باشد .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه