رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۲
  • کد خبر : ۲۳۴۰۹
  • مشاهده :  72 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین وضعیتِ چمنِ ورزشگاه تختیِ بندرانزلی

آخرین وضعیتِ چمنِ ورزشگاه تختیِ بندرانزلی

قایم مقامِ باشگاه ملوانِ بندرانزلی توضیحاتی در موردِ شرایطِ چمنِ زمینِ ورزشگاه تختی ارایه کرده است .

رامبد رشیدی راد قایم مقام مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی درخصوص محرومیت تیم ملوان از پتانسیل میزبانی در انزلی به دلیل آماده نبودن چمن استادیوم تختی انزلی گفت : زمین چمن ما در سال های اخیر به علت عدم رسیدگی کافی از کیفیت مناسبی برخوردارنبود و همین امر مورد اعتراض تمامی مربیان‌مان بوده است . خوشبختانه با همت آقای مهندس پوررشید و با هماهنگی که میان ایشان و آقای نوری با آقای زارع انجام شد ، تصمیم گرفته شد با پذیرش از دست رفتن میزبانی دو مسابقه در انزلی ، تا پایان فصل و حتی سال‌های آینده خیال‌مان بابت کیفیت چمن راحت باشد .

او ادامه داد : به همین دلیل از پیمانکار شناخته شده و مجربی که در دوران منطقه ی آزاد هم مسوولیت بهسازی چمن را بر عهده داشت ، خواستیم کار را در دست بگیرد . البته به علت بارندگی های اوایل مهرماه کمی از برنامه ی اعلامی ایشان عقب‌تر هستیم . با این وجود امیدوارم از چهارمین مسابقه ی خانگی مان بتوانیم در انزلی میزبان حریفان باشیم . این نکته را هم اضافه کنم که ملوان در سال های اخیر در اکثر مسابقات برگزار شده در رشت نتایج خوبی کسب کرده و بابت کسب امتیازات این سه بازی خانگی در رشت نگرانی خاصی نداریم .

قایم مقام ملوان در مورد متضرر شدن تیم های پر تماشاگر از حضور هواداران شان در ورزشگاه ها گفت : در دو فصل اخیر به واسطه ی شیوع کرونا نتوانستیم از یکی از نقاط قوت همیشگی مان یعنی حضور هواداران بر روی سکوها بهره ببریم . بنابراین ما هم امیدواریم  با بهبود وضعیت سلامتی در کشور و همچنین تکمیل سکوهای جدید استادیوم مان که به همت مسوولان شهرستان در حال انجام است ، بتوانیم به زودی دم گرم هواداران در حمایت از تیم محبوب شان را احساس کنیم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه