رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷
  • کد خبر : ۲۳۴۳۱
  • مشاهده :  57 بازدید
  • چاپ خبر : پُستِ جنجالیِ طارمی علیه اسکوچیچ ؛ «ما درکِ تاکتیکیِ بالایی داریم»

پُستِ جنجالیِ طارمی علیه اسکوچیچ ؛ «ما درکِ تاکتیکیِ بالایی داریم»

ستاره ی تیمِ ملیِ فوتبالِ ایران در پستی در فضای مجازی نسبت به صحبت‌های چند روزِ قبلِ سرمربیِ تیمِ ملی واکنش نشان داد .

مهدی طارمی ، ستاره ی تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو پس از درخشش با پیراهن این تیم مقابل آث میلان و انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین ، در پستی توییتری حرف‌های کنایه‌آمیزی را بر زبان آورد که به نظر می‌رسد منظورش دراگان اسکوچیچ ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است .

اسکوچیچ چند روز قبل در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های کروات اعلام کرده بود که بازیکنان ایرانی از لحاظ تاکتیکی باید پیشرفت کنند : “فوتبالیست‌های ایرانی از نظر فنی و بدنی مقاوم هستند که حسادت‌برانگیز است . چیزی که آن ها ندارند و باید پیشرفت کنند توانایی تاکتیکی است . آن ها هنوز آن قدر خوب نیستند ولی وقتی به بلند مدت نگاه می‌کنم ، به نظرم آن ها پیشرفت خواهندکرد و سطح شان بسیار بالاخواهدآمد . اروپایی‌ها از نظر تاکتیکی همیشه خوب بودند و حضور بازیکنان ایران در اروپا می‌تواند این روند بهبود تاکتیکی بازیکنان ایران تسریع بخشد .”

مهدی طارمی اما در توییت امروزش اظهار داشت : باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و … از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است زنده باد ایران .

پُست جنجالی طارمی علیه اسکوچیچ؛ «ما درک تاکتیکی بالایی داریم»

پیش از این هم طارمی در یکی دو اظهار نظر کنایه‌هایی را به سرمربی کنونی تیم ملی زده بود اما با این توییت مشخص شد که باوجود درخشش طارمی زیر نظر اسکوچیچ، رابطه ی فوق‌العاده‌یی بین  این دو نفر حکمفرما نیست .

 

"ایرنا"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه