رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳
  • کد خبر : ۲۳۴۳۶
  • مشاهده :  66 بازدید
  • چاپ خبر : فروشِ اتوبوسِ ملوانِ بندر انزلی برای پرداختِ مطالباتِ بازیکنِ طلبکار

فروشِ اتوبوسِ ملوانِ بندر انزلی برای پرداختِ مطالباتِ بازیکنِ طلبکار

باشگاه ملوانِ بندرانزلی از فروشِ اتوبوسِ تیمِ فوتبالِ این باشگاه ، برای پرداختِ مطالباتِ بازیکنِ پیشین ملوانان خبرداد .

باشگاه ملوان بندر انزلی درباره ی توقیفِ میدل‌باس و اتوبوس این باشگاه ، بیانیه‌یی به شرح زیر صادرکرد :

همانطور که هواداران پُرشور ملوان مطلع‌اند ، میدل باس و اتوبوس باشگاه که در اوج مشکلات مالی با صرف هزینه‌یی بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان و به‌جهت صرفه‌جویی در هزینه‌های ایاب و ذهاب ، پس از سال‌ها مورد تعمیر و بهره‌برداری مجدد قرار گرفته بود ، در چند روز گذشته به مزایده گذاشته شد .

مدیریت ملوان با توجه به شرایط بحرانی و بدهی‌های سنگین باشگاه که در تمامی پنج نیم‌فصل اخیر ، ناگزیر از باز کردن پنجره ی نقل‌وانتقالات بوده است ، در این مدت اقدام به مذاکره با شاکیان کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت فدراسیون که اکثراً غیربومی بوده‌اند ، نمود و خوشبختانه تمامی این افراد به احترام مردم بندر انزلی و نام بزرگ ملوان ، با دریافت بخشی از اصل طلب ، رضایت خود را اعلام نموده‌اند .

لازم می‌‌‌دانیم جهت اطلاع هواداران‌مان موکداً اعلام نماییم که پرداختی‌های این باشگاه به طلبکاران ، به هیچ عنوان به انتخاب باشگاه نبوده و صرفاً رسیدگی به شکایات و احکامی است که از سوی کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال ، موجب بسته شدن پنجره ی نقل‌وانتقالات باشگاه گردیده است .

در این میان ، اوایل تابستان سال گذشته ابلاغیه‌یی به باشگاه رسید که یکی از بازیکنان بومی و سابق‌مان ، از باشگاه ملوان و مدیرعامل فعلی بابت دریافت مطالبات فصل ۹۴-۹۳ (چهار فقره چک مجموعاً به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان) به علاوه جریمه ی تاخیر ، به دادگستری انزلی شکایت کرده است . این که چه گونه برای باشگاهی با این حجم بدهی در آن زمان دسته چک صادر شده و چرا بازیکن مذکور از شخص مدیرعامل فعلی ملوان شکایت کرده ، موضوع دیگری است که در این مجال نمی‌گنجد .

مدیریت ملوان با دعوت از ایشان به دفتر باشگاه ، جلسه‌یی با حضور وکیل وی برگزار نمود و نحوه ی پرداخت مطالبات شاکیان را برای ایشان توضیح داد ، اما متاسفانه در جلسه توافقی حاصل نگردید . پس از این که اواخر مرداد سال گذشته دادگستری انزلی با رد دعوی علیه پژمان نوری ، باشگاه ملوان را به پرداخت اصل طلب و جریمه ی تاخیر این بازیکن محکوم نمود ، مدیریت باشگاه در مجمع عمومی این حکم را به اطلاع مسوولان شهرستان و نیروی دریایی رساند . با این وجود علی‌رغم اقداماتی که توسط وکیل حقوقی باشگاه برای جلوگیری از توقیف و مزایده میدل‌باس و اتوبوس باشگاه انجام شد ، میدل‌باس به مزایده گذاشته شد و به مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان به فروش رفت .

کمتر از ۲۰ روز پیش برای حل و فصل موضوع ، جلسه‌یی با حضور پژمان نوری ، مهندس پوررشید ، بازیکن مذکور و جلال رافخایی برگزار گردید و تنها درخواست باشگاه از ایشان ، بخشیدن ضرر و زیان تعیین‌شده از سوی دادگاه بوده است . باشگاه پیشنهاد کرد علاوه بر ۲۴۰ میلیون تومان حاصل از فروش میدل‌باس ، ۵۰۰ میلیون تومان هم به بازیکن پرداخت کند و وی از دریافت باقیمانده ضرر و زیان (به حکم دادگاه) خود چشم‌پوشی نماید .

در حالی که به نظر می‌آمد بین طرفین توافقی صورت گرفته و باشگاه منتظر نهایی شدن موضوع و رفع توقیف اتوبوس بود ، متاسفانه این بازیکن برای دریافت تمامی ضرر و زیان ناشی از پرداخت نشدن مطالبات خود تا ریال آخر ، پیگیر توافقات شفاهی صورت گرفته در جلسه ی مذکور نشد و بدین ترتیب ، دادگستری با برگزاری مزایده ، هفته ی گذشته این اتوبوس را با مبلغ یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون تومان به شخص ثالث واگذارکرد .

 

"خبرگزاری تسنیم"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه