رفتن به بالا
  • جمعه - ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۸
  • کد خبر : ۲۳۴۴۱
  • مشاهده :  68 بازدید
  • چاپ خبر : آزمونِ سختِ مازیار برابرِ مربیِ باتجربه
پیش بازیِ شهرداریِ همدان - ملوانِ بندرانزلی ؛

آزمونِ سختِ مازیار برابرِ مربیِ باتجربه

تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی در دومین دیدارِ خود در رقابت‌های لیگِ یک برابرِ شهرداریِ همدان صف آرایی می کند .

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته ی دوم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۵ روز شنبه اول آبان ماه در ورزشگاه شهیدحاجی بابایی همدان برابر شهرداریچی‌ها صف آرایی خواهدکرد .

دو تیم برای این مسابقه از روحیه و انگیزه ی بالایی برخوردار هستند ، چرا که هر یک از این دو تیم در هفته ی نخست رقابت‌ها برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند . ملوان در نخستین دیدار خانگی خود موفق شد برابر آرمان گهرسیرجان با ۲ گل به پیروزی برسد و در سوی مقابل شهرداری همدان نیز در تبریز برابر ماشین سازی این شهر به برد پرگل ۴ بر صفر دست یافت .

به نظر می رسد مازیار زارع و شاگردانش فردا آزمون سختی برابر تیم سختکوش شهرداری همدان که هدایت آن برعهده مربی بومی و باتجربه‌یی چون رضا طلایی منش است ، داشته باشند .

طلایی منش سابقه ی زیادی در عرصه ی مربی گری دارد و موفق شده با تیم‌های الوند همدان و همین شهرداری همدان به لیگ یک صعود کند اما در مقابل مازیار زارع دومین سال حضورش به عنوان سرمربی ملوان را تجربه می کند . بی شک تقابل تفکرات دو مربی باتجربه و جوان جذاب و دیدنی خواهدبود .

ملوان با برد در دیدار نخست با تفاضل گل کم تر نسبت به تیم‌ شهرداری همدان در رده ی دوم قرارگرفته و انزلیچی‌ها این امید را دارند تا مازیار زارع و پژمان نوری که به مانند یک آبای (برادر) از سال پیش وارد مدیریت و مربی گری در باشگاه ملوان شدند و نظم و سر و سامان خاص و زیادی را به این باشگاه دادند ، بتوانند تیم محبوب و مردمی ملوان را از همین هفته ی دوم صدرنشین کرده و در هفته‌های آتی نیز به این صدرنشینی و یکه تازی در صدر ادامه دهند .

با نگاه به تاریخچه دو باشگاه دو تیم تا به جال با یکدیگر تقابلی نداشتند و فردا اولین تقابل شهرداری همدان و ملوان بندرانزلی در یک مسابقه ی رسمی خواهدبود .

 

"دی اسپورت"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه