رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
  • کد خبر : ۲۳۴۸۶
  • مشاهده :  71 بازدید
  • چاپ خبر : ملوانِ ۴ امتیازی به دنبالِ رسیدن به صدر
هفته ی سومِ لیگِ یک ؛

ملوانِ ۴ امتیازی به دنبالِ رسیدن به صدر

هفته ی سومِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ یکشنبه برگزار می شود و شاهدِ حضورِ شمس آذر در میدان خواهیم بود ؛ تیمی که با خرید امتیاز به لیگ یک آمده است .

دیدارهای هفته ی سوم لیگ یک فوتبال روز یکشنبه برگزار می شود . در حال حاضر فقط دو تیم خیبر خرم آباد و قشقایی شیراز ۶ امتیازی هستند و در صدر جدول قراردارند اما در هفته های آینده دیگر تیم های مدعی هم خود را به صدر نزدیک می کنند . خیبر این هفته میزبان استقلال خوزستان است که فقط دو مساوی کسب کرده است . به نظر می رسد شاگردان محسن عاشوری برای رسیدن به سومین برد متوالی فصل ، کار سختی پیش رو نداشته باشند .

ملوان بندرانزلی هم میزبان تیم قشقایی شیراز است . ملوان ۴ امتیازی به دنبال رسیدن به صدر است و باید در خانه حریفش را شکست بدهد . قشقایی قطعاً کار سختی در این بازی خواهدداشت .

از دیگر دیدارهای حساس این هفته ، تقابل سایپا  با مس کرمان است . نارنجی پوشان تهرانی هنوز در لیگ یک به پیروزی نرسیده اند و این هفته هم با تیمی بازی دارند که یک بازی و یک برد دارند . باید دید سایپا به اولین برد فصل خود می رسد . البته ، مس کرمان در هفته ی اول با شمس آذر قزوین بازی نکرد و هنوز وضعیت این دیدار مشخص نیست .

شهرداری همدان هم به مصاف آرمان گهر می رود . همدانی ها در لیگ یک هنوز شکست نخورده اند و با ۴ امتیاز جزو بالانشین ها هستند . آرمان گهر تیم دوم سیرجان هم تیمی است که قصد دارد همچنان در رده های میانی بماند .

رایکای بابل با پیروز قربانی میهمان تیم شاهین شهرداری بوشهر است . شاهین با دو شکست حال و روز خوشی ندارد اما رایکایی ها در این فصل تیم منسجمی نشان داده اند .

استقلال ملاثانی و پارس جنوبی هم قرار است یکشنبه بازی کنند اما هنوز ورزشگاه محل برگزاری این دیدار به طور رسمی اعلام نشده است !

شمس آذر قزوین هم از این هفته قرار است به طور رسمی وارد مسابقات شود و اولین میزبانی خود را از تیم ویستاتوربین تهران انجام می دهد ؛ تیمی که به تازگی به لیگ یک صعود کرده است . تقابل این دو تیم تازه وارد می تواند جذاب باشد . البته ویستا به لیگ یک صعود کرده اما شمس آذر امتیاز تیم بادران را خریداری کرده است .

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه