رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰
  • کد خبر : ۲۳۶۲۴
  • مشاهده :  58 بازدید
  • چاپ خبر : کیتِ جالبِ چوکا در شروعِ فصلِ جدید (عکس)

کیتِ جالبِ چوکا در شروعِ فصلِ جدید (عکس)

تیمِ فوتبالِ چوکای تالش امروز بارِ دیگر تلاشِ خود را برای رسیدن به لیگِ یک آغازکرد .

فصل گذشته تیم فوتبال چوکا پس از نزدیک به دو دهه و پس از مدت‌ها سرگردانی در لیگ دسته دوم و سوم ، توانست به لیگ یک بازگردد ، اما در فصلی که این تیم در ورزشگاه خانگی خود که ملقب به قلعه‌ ی عقاب‌ها است و پرسپولیس و استقلال نیز در دهه ی هفتاد در این استادیوم به میدان رفته‌اند ، نتوانست در مسابقات ماندنی شود و به همراه گل ریحان البرز و نود ارومیه به عنوان تیم شانزدهم جدول رده بندی به دسته دوم سقوط کرد .

سبزپوشان تالشی که بار دیگر با بازسازی پوریای ولی به قلعه‌ عقاب‌ها بازگشته‌اند ، امروز از پیراهن جدید خود نیز رونمایی کردند ؛ طرحی زیبا که با الهام گرفتن از عقاب‌های تالش به زیبایی روی پیراهن سفید و سبز رنگ این تیم نقش بسته و خط‌‌های مقطعی که در طراحی آن به کار رفته ، تداعی کننده یکی از پرنده‌های قدرتمند حیات وحش جغرافیای ایران است .

تیم فوتبال چوکا در هفته ی اول رقابت های لیگ دسته دوم با سرمربی گری علی نظرمحمدی موفق شد با نتیجه ی یک بر صفر شهدای بابلسر را از پیش رو بردارد .

تیم فوتبال چوکا پس از یکسال دوری از ورزشگاه خانگی و بازی در ورزشگاه سردارجنگل رشت ، امروز بار دیگر مقابل دیدگان برخی از هوادارانش در استادیوم پوریای ولی به میدان رفت .

عکس‌ها از : سبحان الهی

 

بازنشر از : "ورزش سه"

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه