رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
  • کد خبر : ۲۳۶۴۲
  • مشاهده :  44 بازدید
  • چاپ خبر : شهرآوردِ گیلانی برای هفته ی ششمِ لیگِ یک

شهرآوردِ گیلانی برای هفته ی ششمِ لیگِ یک

تیم‌های فوتبالِ ملوان و شهرداریِ آستارا نمایندگان گیلان در لیگِ یکِ کشور (جامِ آزادگان) برای هفته ی ششمِ این مسابقات به مصافِ هم می روند تا رویارویی تمام گیلانی را برای کسبِ سه امتیاز رقم زنند .

هفته ی ششم رقابت‌های فوتبال لیگ یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان از عصر روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه آغاز می شود که تیم های هم استانی ملوان بندرانزلی و شهرداری آستارا ، یکی از بازی‌های حساس این هفته را برگزارخواهندکرد .

این مسابقه ، به میزبانی تیم شهرداری بندرآستارا و به دلیل آماده نبودن ورزشگاه وحدت این شهر ، در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزارخواهدشد تا دربی گیلان در لیگ یک کشور ، همانند سایر بازی‌های خانگی این ۲ تیم در رشت برگزارشود .

از سوی کمیته ی داوران فدراسیون فوتبال نیز ، اسامی قضاوت کنندگان هفته ی ششم مسابقات لیگ یک کشور اعلام شد که طبق این اعلام ، شهاب محمدی به عنوان داور دربی گیلان در لیگ یک انتخاب شد تا بازی تیم های شهرداری آستارا و ملوان انزلی را قضاوت کند .

همچنین اسماعیل احمدی و عباس شیرزادی به عنوان کمک داور در دربی گیلان حضورخواهندیافت ، مرتضی عابدی به عنوان داور چهارم و مرتضی کریمی نیز ، به عنوان ناظر گروه داوری در بازی تیم های شهرداری آستارا و ملوان انزلی حضور می‌یابند .

تا پایان هفته ی پنجم رقابت های فوتبال لیگ یک باشگاه‌های کشور ، ملوان انزلی با کسب ۱۱ امتیاز در مکان سوم جدول رده‌بندی و تیم شهرداری بندرآستارا نیز با کسب ۱۰ امتیاز در رتبه ی ششم جدول رده‌بندی قراردارند .

در رقابت های فوتبال لیگ یک باشگاه‌های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم به صورت دوره‌یی و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می‌پردازند که تیم های ملوان و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند .

"ایرنا"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه