رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
  • کد خبر : ۲۳۶۵۶
  • مشاهده :  255 بازدید
  • چاپ خبر : ماجرای جادوگری در هفته ی ششمِ لیگِ یکِ ایران

ماجرای جادوگری در هفته ی ششمِ لیگِ یکِ ایران

یکی از حواشیِ عجیبِ هفته ی ششمِ لیگِ یک مربوط به بازیِ مسِ شهربابک و سایپا بود که با ادعای جادوگری توسط تیمِ میزبان همراه شد .

دیدار دو تیم مس شهربابک و سایپا در شرایطی با برتری شاگردان وحید رضایی همراه شد که بعد از این جدال پخش کلیپ‌هایی با شایبه ی سود بردن شهربابکی‌ها از جادوگری حاشیه بزرگی را رقم زد .

در این کلیپ در زمان گرم کردن دروازه‌بان تیم مس شهربابک ، مربی گلرهای این تیم در حال بستن شیی در دروازه ی تیمش است که از آن به عنوان جادوی نارنجی‌پوشان شهربابکی یاد شده است .

در این زمینه با وحید رضایی سرمربی مس شهربابک گفت و گو کردیم که وی این طور توضیح داد : فقط برای من جای تاسف دارد که در این دوران هنوز از این مسایل صحبت می‌شود . تیم ما کاملاً فوتبالی و تاکتیکی مقابل حریف برنده شد . فیلم بازی ما موجود است و از کارشناسان و اساتید خواهش می‌کنم وقت بگذارند و ببینند برای برتری مقابل حریف چه نیازی به این مسایل داشتیم . من هیچ وقت به تیم حریف و همکاران خودم بی‌احترامی نمی‌کنم و در این فصل هم بعد از دو باختی که داشتیم به تیم حریف تبریک گفتم . فوتبال همین است و کاش جنبه ی جایگاه و البته باخت را در خودمان افزایش دهیم .

وی در ادامه به توضیح اتفاق رخ داده در دروازه ی تیمش که از آن به عنوان جادو یاد شده پرداخت و گفت : آقای جنگ‌جو مربی گلرهای تیم ما هستند و در این کلیپی هم دوستان زحمت کشیده‌اند و پخش کرده‌اند در حال قرار دادن کورنومتر خود در دروازه هستند . بطری آب خودشان را هم دورتر از بطری دروازه‌بان قرار می‌دهد . ماجرا واقعاً خیلی ساده است و دوستانی که زحمت ضبط این کلیپ را کشیدت‌اند چرا بعد از پایان کار گرم کردن گلر که مربی وسایل خودش را دوباره برداشت را هم ضبط نکرده‌اند . به والله که این کارها و شایعات زشت است و من نمی‌خواهم به کسی بی‌احترامی کنم و فقط می‌گویم برخی دوستانی که چت‌های درخواست جادوگرشان پخش شده ، حداقل در این باره حرف نزنند . من تنها به عملکرد بازیکنانم و تلاشی که در تمرینات و بازی‌ها برای موفقیت به کار می‌بریم در کنار لطف خدا اعتقاد دارم و درباره ی این مسایلی که می‌گویید بهتر است از دوستانی که به آن اعتقاد دارند و به دنبالش هستند ، بپرسید .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه