رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰
  • کد خبر : ۲۳۷۲۵
  • مشاهده :  62 بازدید
  • چاپ خبر : ظلم در فوتبالِ ایران را در یک جای دیگر پیداکنید !
دست از سر این تیم بردارید ؛

ظلم در فوتبالِ ایران را در یک جای دیگر پیداکنید !

این روزها صدرنشینیِ ملوان در رقابت های لیگِ آزادگان با انتقادهای عجیبی مواجه شده است .

بعد از چند سال از سقوط ملوان انزلی به لیگ یک و دست و پا زدن در باتلاق بی پولی ، بی اعتمادی ، فقدان مدیریت و حتی ورزشگاه خانگی ؛ حالا این تیم وضعیت مناسب تری دارد و نتایج آبرومندانه‌تری می‌گیرد .

تاکید بر این نکته که ملوان از تیم‌های ریشه دار فوتبال ایران است و بازگشتش به لیگ برتر حتی به سود فوتبال ایران تمام می‌شود ، آن قدر تکراری است که ترجیح می‌دهیم از کنار این مساله عبورکنیم .

هجمه‌ها علیه ملوان و ایجاد ارتباط میان صدرنشینی این تیم با اشتباهات مشکوک داوری ، یک ظلم آشکار در حق تیمی است که در تمام این سال‌ها با چنگ و دندان و به کمک هواداران ، خودش را حفظ کرده است .

چه بسیار تیم‌هایی بودند که در فوتبال ایران ظهور کردند ، ریشه داشتند و قد کشیدند اما با یک نسیم بهاری از گردونه خارج شدند ؛ ملوان کی و چه وقت از وجاهتش دست کشید ؟ ملوان در کدام دوران دست از اصالتش کشید ؟

مربی داخلی و خارجی ، انزلی چی و غیرانزلی چی و … هر کدام آمدند و رفتند ؛ مدیرانی که شاید کم ترین قرابت را با فوتبال انزلی داشتند ، وارد ملوان شدند و رفتند ؛ اما ملوان سر جای خودش باقی ماند و امروز همه ی توانش را به کار گرفته تا بار دیگر به سطح اول فوتبال ایران برگردد .

حمله به ملوان که یکی از تیم‌های دوست داشتنی فوتبال کشور است از آن دسته ظلم‌هایی است که در حق این تیم مظلوم واقعاً روا نیست …

"خبرورزشی"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه