رفتن به بالا
  • شنبه - ۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  • کد خبر : ۲۳۷۳۵
  • مشاهده :  143 بازدید
  • چاپ خبر : حذفِ زودهنگامِ ملوان

حذفِ زودهنگامِ ملوان

تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی عصرِ امروز در مرحله ی سومِ رقابت های جامِ حذفی ، میهمانِ مسِ شهربابک بود که در پایانِ بازی با قبولِ شکست از حریف جامِ حذفی را وداع گفت .

به گزارش “سپید نیوز” ؛ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و مس شهربابک در مرحله ی سوم جام حذفی فوتبال از ساعت ۱۴ عصر امروز ، شنبه ششم آذرماه در شهربابک به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه ی اول با تساوی بدون گل به پایان رسید .

در نیمه ی دوم بازی ابتدا تیم ملوان توانست دروازه ی مس شهربابک را با گل دقیقه ی ۵۸ ارسلان تفضلی باز کند و از حریف خود پیشی بگیرد اما در دقایق پایانی تیم شهربابکی به این گل پاسخ داد تا وقت قانونی بازی با نتیجه ی تساوی به پایان برسد ،

در وقت های اضافه این تیم مس شهربابک بود که توانست گل پیروزی را به ثمر برساند و با نتیجه ی دو بر یک حریف خود ، ملوان بندرانزلی را از راهیابی به مرحله ی بعدی این رقابت ها ناکام بگذارد .

بدین ترتیب تیم فوتبال ملوان با قبول این شکست وداعی زودهنگام از رقابت های جام حذفی داشت .

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “حذفِ زودهنگامِ ملوان”

  • پس از جنگ روانی که مدیریت و مربیان و کادرفنی تیم تازه به دوران رسیده ی شهر بابک به راه انداختند و این هوچی گری را در لیگ یک به راه انداختند ‌؛ این درست نبود که مربیان و مدیریت ملوان بدون برنامه و خلع سلاح شده در سیرجان حاضر شود و سهل انگارانه و اهمال کارانه تیم را در مقابل این هوچی گران بگذارند . ما باید در برابر این جر زنی های شهر بابک با یک فکر درست و با برنامه حاضر می شدیم و از درایت و اقتدارمان دفاع می کردیم . به یقین این شکست در برنامه و روحیات ما در لیگ نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت جناب آقای زارع .

ارسال دیدگاه