رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹
  • کد خبر : ۲۳۷۵۰
  • مشاهده :  59 بازدید
  • چاپ خبر : مسی با تقلب برنده ی توپ طلا شد / عکس

مسی با تقلب برنده ی توپ طلا شد / عکس

دنیای ورزشِ تورنتو نوشت : انتخاب نشدنِ روبرت لواندوفسکی ، ستاره ی بایرن مونیخ ، به عنوانِ برنده ی توپ طلا باعثِ ناراحتیِ بسیار در فوتبالِ آلمان شده است .

لیونل مسی شب گذشته موفق شد برای هفتمین بار به عنوان برنده ی جایزه ی توپ طلا در پاریس انتخاب شود .

این اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری باور داشتند امسال نوبت روبرت لواندوفسکی است که با توجه به عملکرد خیره‌کننده‌اش در ترکیب بایرن مونیخ این جایزه را با خود به خانه ببرد .
با این حال شرایط این طور پیش نرفت و خبرنگاران حاضر در این نظرسنجی تصمیم گرفتند که بار دیگر مسی را به عنوان برنده انتخاب کنند . اتفاقی که موجی از ناراحتی را در فوتبال آلمان به راه انداخته است .

روزنامه ی معتبر آلمانی بیلد مدعی شد که قرار گرفتن مهاجم لهستانی بایرن مونیخ در رده ی دوم با تقلب صورت گرفته و نتایج نهایی توپ طلا را «رسوایی» توصیف کرد .

مسی با تقلب برنده توپ طلا شد/عکس

مسی که در پنجره ی نقل و انتقالات تابستانی به عنوان بازیکن آزاد از بارسلونا جدا شده و به پاری سن ژرمن پیوسته بود ، موفق شد در این نظرسنجی ۶۱۳ امتیاز را به خود اختصاص دهد تا در رده ی اول قراربگیرد .

لواندوفسکی نیز با تنها ۳۳ امتیاز کم تر و ۵۸۰ امتیاز دریافتی در جایگاه دوم این رده‌بندی قرار گرفت . این ملی‌پوش لهستانی همچنین جایزه ی بهترین مهاجم سال را که برای اولین بار اهدا می‌شد به خود اختصاص داد .

جورجینیو ، کریم بنزما و انگولو کانته نیز در رده‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند .

"خبرآنلاین"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه