رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲
  • کد خبر : ۲۳۷۹۱
  • مشاهده :  77 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان در فوتبالِ زنان هم صدرنشین شد !

ملوان در فوتبالِ زنان هم صدرنشین شد !

هفته ی چهارمِ لیگِ برترِ فوتبالِ زنان در شرایطی پیگیری شد که مهم‌ترین بازیِ هفته در بم برگزار شد و شهرداری سیرجان توانست با یک گل حریف نامدار خود را از پیش بردارد .

مسابقات هفته ی چهارم لیگ برتر فوتبال زنان صبح روز پنجشنبه با برگزاری دویل همیاری ارومیه و ذوب‌آهن اصفهان آغاز شد و در ادامه از ساعت ۱۳ ، دیگر رقابت‌های هفته نیز انجام شد که مهم‌ترین مسابقه میان دو تیم مدعی خاتون بم و شهرداری سیرجان برگزارشد .

تقابل همیاری ارومیه و ذوب‌آهن اصفهان برنده نداشت تا سبزپوشان اصفهانی هشتمین امتیاز فصل را به دست آورند اما فرصت خوب رسیدن به صدر جدول را از دست بدهند ؛ آن‌سوی میدان هم همیاری با تساوی امروز ، اولین امتیاز خود در فصل جدید را به دست آورد .

دویل حساس هفته میان خاتون بم و شهرداری سیرجان نیز تا دقایق پایانی بدون گل دنبال می‌شد اما سبزپوشان سیرجانی توانستند در دقایق پایانی به گل برتری دست پیدا کنند و سهیلا نظام‌آبادی از روی نقطه ی پنالتی موفق به گلزنی برای شهرداری سیرجان شد تا شاگردان جهان‌نجاتی پیروز بزرگ هفته باشند .

بمی‌ها بعد از سه پیروزی متوالی ، این هفته متحمل شکست شدند تا صدرجدول را از دست بدهند و برای نخستین‌بار در فصل جدید دروازه ی این تیم باز شد و این شکست باعث شد تا خاتون به رتبه ی سوم سقوط کند ؛ شهرداری سیرجان هم که یک دیدار معوقه دارد ، توانست به سومین پیروزی فصل برسد تا سیرجانی‌ها با ۹ امتیاز به رتبه ی دوم جدول صعودکنند .

دربی حساس کرمان در شرایطی برگزار شد که مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی فوتبال زنان نیز از نزدیک نظاره‌گر این مسابقه بود و هم‌چنین گلاره ناظمی داور سرشناس فوتسال ایران و مسوول برگزاری لیگ برتر فوتبال زنان ، ناظر ویژه ی این دیدار بود .

ملوان بندرانزلی دیگر مدعی این فصل لیگ فوتبال زنان امروز توانست در شهرکرد جشنواره ی گل به راه بیندازد و شاگردان جهانچی به پیروزی پرگل ۳-۰ رسیدند تا با ۱۰ امتیاز به صدر جدول صعود کنند و بالاتر از مدعیانی چون خاتون بم ، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان بر صدر جدول تکیه بزنند .

طلایی‌پوشان اصفهانی هم در یکی دیگر از مسابقات مهم هفته مقابل زارع باتری سنندج به برتری یک گله دست پیدا کرد تا شاگردان محمودی با ۹ امتیاز به جایگاه چهارم جدول صعود کنند ؛ آن‌ها در مسابقه ی روز پنجشنبه یک گل دیگر هم زدند اما داور مسابقه آن را آفساید اعلام کرد .

در دیگر مسابقات هفته ، پالایش گاز ایلام با نتیجه ی ۴-۰ مقابل سارگل بوشهر به پیروزی رسید و مصاف کیان نیشابور و هیات فوتبال البرز نیز به دلیل مشکلاتی معوق شد و قرار است جمعه در نیشابور انجام پذیرد .

* نتایج هفته ی چهارم لیگ برتر فوتبال زنان (پنجشنبه ۱۱ آذرماه)

* همیاری ارومیه ۰ – ۰ ذوب‌آهن اصفهان
* خاتون بم ۰ – ۱ شهرداری سیرجان
* ملی‌پوشان شهرکرد ۰ – ۳ ملوان بندرانزلی
* سپاهان اصفهان ۱ – ۰ زارع باتری سنندج
* پالایش گاز ایلام ۴ – ۰ سارگل بوشهر
* کیان نیشابور  – هیات فوتبال البرز (معوق – امروز جمعه برگزار خواهدشد)

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه