رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
  • کد خبر : ۲۳۹۰۸
  • مشاهده :  95 بازدید
  • چاپ خبر : خیبر – ملوان ؛ هم چنان پُرحاشیه بعد از بازی (عکس)

خیبر – ملوان ؛ هم چنان پُرحاشیه بعد از بازی (عکس)

دیدارِ خیبر خرم آباد – ملوان از هفته ی دهمِ رقابت های فوتبالِ قهرمانیِ لیگِ یکِ باشگاه های کشور با نتیجه ی مساویِ یک بر یک به پایان رسید .

در این دیدار ابتدا ملوان با ضربه ی امیرحسین یحیی زاده در دقیقه ی ۲۶ به گل رسید و در ادامه ضربه ی میلاد غریبی در دقیقه ی ۴۱ بازی نتیجه را برابرکرد و تلاش های دو تیم در نیمه ی دوم ره به جایی نبرد و در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید و با توجه به شکست قشقایی شیراز در برابر استقلال خوزستان ، ملوان با ۲۰ امتیاز به صدر جدول رفت .

با توجه به حواشی رخ داده در بازی های گذشته ی دو تیم پیش از بازی دیروز باشگاه ملوان در نامه یی محرمانه خواستار تغییر تیم داوری این بازی شد که این درخواست واکنش باشگاه خیبر خرم آباد را به همراه داشت و حال که بازی دو تیم به پایان رسیده باشگاه خیبر بر این باور است که نامه ی باشگاه ملوان در قضاوت تیم داوری این بازی تاثیر منفی گذاشت و برخی از تصمیمات عباس راکی و کمک هایش یعنی مازیار معتمدنیا و ابوذر ممبینی به ضرر تیم خیبر خرم آباد بوده است .

اعتراض باشگاه خیبر خرم آباد به دو صحنه از این بازی است . در دقیقه ی ۷۶ مهرداد قنبری بازیکن تیم خیبر درون محوطه ی جریمه ی ملوان در برخورد با بازیکن این تیم سرنگون می شود که باشگاه خیبر معتقد است در این صحنه داور باید برای تیم میزبان پنالتی اعلام می کرد . عباس راکی که نزدیک به صحنه بود نه تنها این کار را نکرد بلکه به مهرداد قنبری کارت زرد نشان داد تا عمل او را شبیه سازی تشخیص دهد . دیگر صحنه ی مورد بحث خرم آبادی ها در دقیقه ی ۴۴ بازی رخ داد . جایی که گلزن تیم ملوان یعنی امیر حسین یحیی زاده از پشت تکل دوپا روی پای بازیکن شماره ی ۱۹ خیبر رفت و در این صحنه خیبری ها معتقد بودند داور باید به بازیکن ملوان کارت قرمز مستقیم نشان می داد و این کار را نکرد تا ملوان با همه ی نفراتش به بازی ادامه دهد . هر دو صحنه در شرایطی رخ داد که بازی با نتیجه ی مساوی یک بر یک دنبال می شد و تصمیمی غیر از این ها می توانست شرایط را به سود تیم خیبر تغییردهد .

این هم صحنه یی است که مهرداد قنبری در محوطه ی جریمه ی تیم ملوان سرنگون می شود و به زعم خیبری ها باید یک پنالتی برای آن ها به ارمغان می آورد .

عبدی مالک باشگاه خیبر هم از نامه ی محرمانه باشگاه ملوان به فدراسیون فوتبال ناراحت است و می گوید چیز محرمانه یی در فوتبال وجود ندارد و اتفاقاً این درخواست باید شفاف اعلام شود و او این موضوع را پیگیری خواهدکرد تا متوجه شود فحوای نامه ی محرمانه ی باشگاه ملوان به فدراسیون فوتبال چه بوده است . او از کمیته ی اخلاق تقاضا کرد که ماجرای نامه ی محرمانه ی باشگاه ملوان را پیگیری کند چرا که چیزی در زمین بازی ندیده است .

این صحنه یی است که بازیکن ملوان از پشت روی پای بازیکن تیم خیبر تکل می رود و باشگاه خیبر بر این عقیده است در این صحنه بازیکن تیم ملوان باید کارت قرمز می گرفت .

در مورد صحت و سقم ادعای باشگاه خیبر خرم آباد کارشناسان داوری و در نهایت کمیته ی داوران اظهارنظر خواهندکرد .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه