رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
  • کد خبر : ۲۴۰۲۲
  • مشاهده :  82 بازدید
  • چاپ خبر : مربعِ صدرنشینیِ لیگِ یک ؛ از شمال تا جنوب

مربعِ صدرنشینیِ لیگِ یک ؛ از شمال تا جنوب

رقابت‌های هفته ی دوازدهمِ لیگِ یک در شرایطی خاتمه یافت که برای هفتمین هفته در این فصل ملوانِ بندرانزلی صدرِ جدول را در تسخیرِ خود داشت .

روز گذشته با انجام ۹ مسابقه ، هفته ی دوازدهم لیگ یک پیگیری شد و به پایان رسید که تیم صدرنشین جدول ، ملوان در تهران و در ورزشگاه دستگردی مقابل سایپا در روزی که مازیار زارع سرمربی ملوانی‌ها به دلیل کرونا در کنار تیمش نبود ، به تساوی رضایت داد اما این تساوی صدر را از شاگردان زارع نگرفت و هم‌چنین روند شکست‌ناپذیری آن‌ها بعد از ۱۲ هفته حفظ شد .

مس کرمان در خانه رایکای بابل را شکست داد تا شاگردان حسین‌خانی برای نهمین بازی پیاپی بدون شکست از زمین مسابقه خارج شوند و بتوانند خود را به رتبه ی دوم جدول برسانند .

آبی‌پوشان استقلال خوزستان هم با هدایت سهراب بختیاری‌زاده روند صعودی‌شان در جدول را حفظ کردند و توانستند با برتری مقابل حریف همدانی خود در هشتمین بازی متوالی با کسب امتیاز برنده شوند تا این تیم که در ابتدای فصل در قعر جدول بود ، حالا به رتبه ی سوم برسد .

آرمان‌گهر هم در بیرون از خانه و در جم شکستی غیرمنتظره را مقابل پارس جنوبی متحمل شد و این شکست سبب نزول ۲ پله‌یی شاگردان شهبا در جدول شد ، با این‌حال اما این تیم سیرجانی همچنان در مربع مدعیان صعود به لیگ برتر است اما جایگاه آن ها به شدت توسط خیبر که دیروز ماشین‌سازی را برد ، تهدیدمی‌شود .

ملوان با ۲۴ امتیاز ، مس کرمان با ۲۳ امتیاز ، استقلال خوزستان با ۲۲ امتیاز و آرمان‌گهر سیرجان با ۲۱ امتیاز مربع صدرنشینی لیگ یک را شکل داده‌اند و تیم‌هایی چون خیبر خرم آباد ، قشقایی شیراز ، خوشه طلایی ساوه و مس شهربابک این شانس را دارند تا در هفته‌های آینده با توجه به ترافیک شدید جدول لیگ یک خود را به جمع مربع مدعیان برسانند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه