رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
  • کد خبر : ۲۴۰۵۶
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : حمله ی مس و استقلال به جایگاه ملوان
هفته ی سیزدهمِ لیگِ یک

حمله ی مس و استقلال به جایگاه ملوان

رقابت های هفته ی سیزدهمِ لیگِ یکِ فوتبال روزِ جمعه در حالی برگزار می‌شود که سه تیمِ ملوان ، مسِ کرمان و استقلالِ خوزستان رقابتِ نزدیکی برای صدرنشینی دارند .

هفته ی سیزدهم لیگ یک فوتبال روز جمعه برگزار می‌شود . مهم‌ترین ویژگی این هفته احتمال تغییر صدرنشین مسابقات است . ملوان انزلی ۲۴ امتیازی مس کرمان ۲۳ و استقلال خوزستان ۲۲ امتیازی را پشت سر خود دارد و اگر نتواند در این هفته برنده شود ، ممکن است صدر را از دست بدهد . ملوان این هفته میزبان تیم شمس آذر قزوین است . مازیار زارع بعد از درمان کرونا به روی نیمکت تیم ملوان باز می‌گردد و شمس آذر ۱۴ امتیازی در رده ی یازدهم جدول لیگ قراردارد و شاید فقط به دنبال گرفتن یک امتیاز از ملوان است . 

مس کرمان هم میهمان تیم ویستاتوربین تهران است . ویستا حریف آسانی برای مس نخواهدبود و با ۱۵ امتیاز در رده ی دهم جدول جاگرفته با این حال مس کرمان نمی‌خواهد در کورس صعود از ملوان جا بماند و برای گرفتن هر سه امتیاز به میدان خواهدرفت. مس ۱۶ گل زده یعنی دو برابر گل‌های ویستاتوربین و تیم تهرانی روز سختی در خانه خواهدداشت . استقلال خوزستان دیگر مدعی این فصل هم به مصاف تیم دوازدهم جدول شهرداری آستارا خواهدرفت . شهرداری آستارا هفته ی گذشته با حضور پایان رافت هم شکست خورد و اکنون کار دشواری مقابل ْآبی پوشان اهوازی دارد .

آرمان گهر ۲۱ امتیازی در رده ی چهارم است و سرمربی این تیم می‌گوید ما هم به فکر صعود به لیگ برتر هستیم و این تیم مدعی هم به مصاف خوشه طلایی ساوه ۱۹ امتیازی می‌رود . خیبر خرم آباد به مصاف تیم بحران زده ی رایکای بابل می‌رود و این هفته برد دور از دسترسش نخواهدبود . هرچند خیبر تلاش می‌کند خود را به رده‌هایی بالاتر از پنجمی در جدول لیگ برساند .

ماشین سازی تبریز تیم قعرنشین و بدون برد جدول این هفته به مصاف استقلال ملاثانی می رود ، آن هم در شرایطی که مالک جدیدی پیدا کرده و قطعاً شرایط این تیم بهتر از گذشته خواهدشد . استقلال ملاثانی هم با یازده امتیاز در رده ی شانزدهم جدول ایستاده است . شاهین شهرداری بوشهر دیگر تیم قعرنشین جدول میزبان تیم سایپاست و این هفته نارنجی پوشان تهرانی می‌توانند به برد خود امیدوار باشند . 

برنامه ی مسابقات هفته ی سیزدهم لیگ یک :

جمعه ۱۷ دی
قشقایی شیراز –  پارس جنوبی جم – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : حافظیه ی شیراز
شهرداری همدان – مس شهربابک – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : شهیدحاجی بابایی همدان
رایکای بابل – خیبر خرم آباد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : شهدای سیمرغ
آرمان گهر سیرجان – خوشه طلایی ساوه – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : امام علی (ع) سیرجان
ملوان بندرانزلی –  شمس آذر قزوین – ساعت ۱۴- ورزشگاه : تختی انزلی
شاهین شهرداری بوشهر – سایپای تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : شهیدمهدوی بوشهر
ماشین سازی تبریز – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : یادگار امام تبریز
ویستاتوربین تهران – مس کرمان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : ؟
استقلال خوزستان – شهرداری آستارا – ساعت ۱۴ – ورزشگاه : تختی اهواز

جدول لیگ :

۱ – ملوان ۲۴ امتیاز

۲ – مس کرمان ۲۳ امتیاز

۳ – استقلال خوزستان ۲۲ امتیاز

……………

۱۷ – شاهین بوشهر ۴ امتیاز

۱۸ – ماشین سازی تبریز ۳ امتیاز

 

 

"خبرگزاری فارس"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه