رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۲
  • کد خبر : ۲۴۰۵۸
  • مشاهده :  119 بازدید
  • چاپ خبر : صدرنشینیِ سی ثانیه‌یی خوزستانی‌ها

صدرنشینیِ سی ثانیه‌یی خوزستانی‌ها

استقلالِ خوزستان در یک بازیِ سخت و پُرفشار موفق شد پیروز شود و در کورس بماند .

یکی از تیم‌های مدعی این فصل رقابت‌های لیگ یک استقلال خوزستان است . تیمی که پیش از سلطه ی پنج ساله ی پرسپولیس بر لیگ برتر در سال ۹۵ با تفاضل گل بهتر قهرمان لیگ برتر ایران شده بود اما حالا برای بازگشت به سطح اول فوتبال ایران تلاش و برنامه‌ریزی می‌کند .

خوزستانی‌ها برای باقی‌ ماندن در کورس بالا نشین‌ها فرصتی برای اشتباه نداشتند و مقابل تیم سرسخت شهرداری آستارا یک پیروزی مهم خانگی را به دست آوردند .

در نیمه ی اول ابتدا اکبر آفاقی آبی پوشان استقلال را پیش انداخت و بازی با همین نتیجه در این نیمه به پایان رسید . در ۴۵ دقیقه ی دوم آستارایی‌ها فشار بسیار زیادی برای رسیدن به گل روی دروازه ی میزبان آوردند و حتی فرصت به تساوی کشاندن کار در این نیمه را داشتند اما گل به موقع استقلال خوزستان که توسط علی کیانی‌فر برخلاف جریان بازی زده شد ، استقلالی‌ها را در این مسابقه نگه داشت .

در ادامه فشار شهرداری آستارا سبب شد یکی از گل‌ها جبران شود . امید سام کن برای آستارا گل زد اما موفق نشد مانع از شکست تیمش علی‌رغم ارایه ی یک بازی خوب شود . نکته ی جالب این که استقلال خوزستان برای سی ثانیه صدرنشین شد اما گل دقایق پایانی ملوان باعث شد صدر همچنان سفیدپوش بماند .

با این نتیجه استقلال خوزستان ۲۵ امتیازی شد و در رده ی سوم قرارگرفت و رقابت سنگینش با ملوان و مس حفظ شد . شهرداری آستارا نیز با ۱۴ امتیاز تا پایان هفته ی سیزدهم در رده ی سیزدهم قراردارد .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه