رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶
  • کد خبر : ۲۴۰۷۴
  • مشاهده :  60 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار زارع به افتخارِ این تیم دست می‌زند (عکس)

مازیار زارع به افتخارِ این تیم دست می‌زند (عکس)

ملوان صدرِ جدولِ رقابت های فوتبالِ قهرمانیِ لیگِ یکِ باشگاه های کشور را رها نمی کند ، چون به دنبالِ صعود به لیگِ برتر است .

قوی سپید از دوری از لیگ برتر خسته شده و به ستوه آمده و می خواهد با پرواز بر بالای مرداب انزلی به سوی آسمان لیگ برتر به سرعت هر چه تمام تر حرکت کند . پیروزی یک بر صفر ملوان در برابر شمس آذر قزوین با گل امیرحسین یحیی زاده که در دقیقه ی ۸۶ به ثمر رسید ، ملوان را ۲۷ امتیازی کرد . این یعنی امتیاز فرمول قهرمانی در لیگ یک . معدل دو امتیاز هر بازی و جمع امتیازات به علاوه ی یک . 

مازیار زارع مربی جوان ملوان که در ابتدای راه قرار دارد به افتخار این تیم ایستاده دست می زند . به خصوص که تیمش دیروز در دقایقی پایانی بازی به گل برتری رسید . این نشان می دهد شاگردان این مربی برای رسیدن به پیروزی تا لحظه یی که داور در سوت خود به علامت پایان بازی ندمیده ، تلاش خواهندکرد . آن ها نشان داده اند که یک تیم مبارز هستند و می خواهند این فصل به لیگ برتر صعودکنند . 

نکته ی جالب در مورد تیم ملوان این که در بازی های خانگی برای کسب سه امتیاز همه ی توان وتلاش خود را به کار می گیرد اما در بازی های خارج از خانه برای کسب سه امتیاز ریسک نمی کند و با یک امتیاز هم راضی میدان را ترک می کند . این یعنی معدل دو امتیاز از هر بازی که تا کنون منجر به کسب ۲۷ امتیاز برای تیم ملوان شده است . 

این تیم جای دست زدن هم دارد . ملوان تنها تیم بدون باخت بازی ها در ۱۳ هفته ی سپری شده از بازی ها است . از سویی این تیم در مسابقات انجام داده با دریافت ۴ گل کم ترین گل خورده را در بین تیم های حاضر در بازی ها داشته است و با این روند بدون شک شانس زیادی برای قهرمانی و هم چنین صعود مستقیم به لیگ برتر خواهدداشت .

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه