رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۸
  • کد خبر : ۲۴۰۸۷
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : سپیدرودِ رشت مقابلِ شهرداریِ بندرعباس متوقف شد

سپیدرودِ رشت مقابلِ شهرداریِ بندرعباس متوقف شد

تیمِ فوتبالِ سپیدرودِ رشت در ادامه ی رقابت های لیگِ دسته دومِ کشور مقابلِ تیم شهرداریِ بندرعباس متوقف و برابر این تیم به نتیجه ی مساوی رسید .

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و شهرداری بندرعباس عصر امروز سه‌شنبه در هفته ی دهم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با نتیجه ی مساوی صفر بر صفر خاتمه یافت .

نیمه ی اول این دیدار با برتری سپیدرود آغاز شد و بازیکنان این تیم بر بازی تسلط داشته و چند حمله نیز به روی دروازه ی شهرداری بندرعباس انجام دادند اما در ادامه ، این بازی به تعادل کشیده شد تا نیمه ی اول بدون ردوبدل شدن گلی با نتیجه ی مساوی خاتمه یابد .

در نیمه ی دوم نیز هر ۲ تیم یک بازی پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند و چند فرصت به دست آورند اما در اواخر این دیدار ، سپیدرود تیم برتر میدان بود و چند حمله ی مناسب نیز انجام داد به خصوص در دقیقه ی پایانی این دیدار که ضربه ی بازیکنان این تیم به دیرک دروازه ی تیم شهرداری بندرعباس اصابت کرد تا در نهایت این مسابقه با نتیجه ی مساوی صفر بر صفر خاتمه یابد .

قضاوت این دیدار را ، رضا براتی با کمک های علی فراهانی و حمید صحرایی برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، ایمان شوریابی و مهدی خسروی دوست از شهرداری بندرعباس و حسن اشجاری سرمربی سپیدرود کارت زرد دریافت کردند .

تیم فوتبال سپیدرود رشت در این دیدار با ترکیب آیدین مسعودی ، پویا عزیزپور ، علیرضا ربیع زاد ، ، پژمان ثباتی ، امیر قلم آرا ، آرمان مردانی ، سهیل ربیع زاده ، سجاد شهداد ، ماهان سروی ، میلاد نجفی ، پرهام جوادی و با سرمربی گری حسن اشجاری مقابل شهرداری بندرعباس قرارگرفت .

همچنین تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با ترکیب مهدی خسروی دوست ، یوسف شراکی ، سیدایوب چمن ، بهنام بنیادزاده ، یاشار اسدنژاد ، علی خبر ، هادی دهقانی ، محسن طیبی ، ادریس کوچکی ، ایمان شوریابی ، مهرداد عالی‌پور احمدی و با سرمربی گری امیر خلیفی اصل رو در روی سپیدرود قرارگرفت .

با توجه به انجام بازی های هفته ی دهم ، تیم شهرداری بندرعباس با ۹ بازی و کسب ۱۴ امتیاز در مکان ششم و سپیدرود رشت نیز با انجام ۱۰ بازی و کسب ۱۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کم تر ، در رتبه ی هفتم جدول رده‌بندی گروه اول لیگ دسته دوم کشور قراردارند .

تیم فوتبال سپیدرود رشت به همراه چوکای تالش در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم کشور با تیم های شهدای رزکان البرز ، ملی حفاری اهواز ، شهدای بابلسر ، شهرداری بم ، شهرداری ماهشهر ، ایرانجوان بوشهر ، پیام توس مشهد ، علم و ادب تبریز ، نیروی زمینی تهران ، شهرداری بندرعباس ، شهید اورکی اسلامشهر و نماینده ی قزوین همگروه هستند .

در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته‌ دوم باشگاه‌های کشور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت دوره‌یی و رفت و برگشت با هم به رقابت می‌پردارند و در نهایت ، تیم های برتر هر گروه به طور مستقیم و برنده ی تیم های دوم به رقابت‌های لیگ دسته یک کشور صعود می کنند .

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه