رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
  • کد خبر : ۲۴۰۸۹
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : احمدزاده : ملوان سرحال و شاداب است

احمدزاده : ملوان سرحال و شاداب است

سرمربیِ اسبقِ تیمِ فوتبالِ ملوانِ بندرانزلی گفت : ملوان را سرحال و شاداب دیدم و احساس کردم رفاقتِ خوبی بینِ اعضای تیم و باشگاه برقراراست .

محمد احمدزاده در خصوص این که روز گذشته در تمرین تیم ملون حاضر شده و شرایط این تیم را چه گونه می‌بیند ، اظهار داشت : بچه‌ها را خیلی سرحال و شاداب دیدم . با انگیزه ی زیاد و پرشور کارشان را انجام می‌دادند . احساس کردم رفاقت خوب و کاملی بین اعضای تیم و باشگاه برقراراست که این شرایط می‌تواند به موفقیت ملوان خیلی کمک کند .

سرمربی اسبق ملوان در مورد جشن تولدی که برایش در تمرین این تیم گرفته شد و این که آیا در جریان این مراسم قرار داشت ، گفت : خیر ، در جریان آن نبودم . با پژمان نوری در مراسمی بودیم ، از من خواست به تمرین برویم . من هم خیلی وقت بود دوست داشتم به تمرین بروم . با مازیار (زارع) هم چندین بار صحبت کرده بودم که به تمرین بروم اما فرصتش پیش نیامده بود . دیدم بهترین زمان است . با پژمان به تمرین رفتم و صحنه‌هایی را دیدم که خوشحالم کرد و حس خیلی خوبی به من داد . اکنون شرایط بسیار خوب و امیدوارکننده‌یی در تیم وجود دارد .

وی در خصوص این که آیا صدرنشینی ملوان ادامه پیدا می‌کند تا این تیم پس از سال‌ها به لیگ برتر برگردد ، عنوان کرد : مطمئناً کار آسانی نیست . خود اعضای تیم هم این را بهتر از همه می‌دانند . تداوم صدرنشینی در لیگ یک کار بسیار سختی است و باید تلاش کنند . البته مطمئناً تلاش‌شان باعث شده که آن ها اکنون در صدر جدول قرار داشته باشند . با انگیزه‌یی که در تیم دیدم متوجه شدم عزم‌شان را برای صعود جزم کرده‌اند و تلاش می‌کنند بهترین تیم لیگ یک باشند . احساسم این است که می‌توانند و توانایی این را دارند که ملوان را بهترین شرایط برسانند .

احمدزاده در مورد شرایط کلی فوتبال کشور و کیفیت لیگ برتر گفت : بازی‌های لیگ برتر را خیلی دنبال نمی‌کنم . جسته و گریخته پیگیر نتایج تیم ها هستم . احساسم این است که فوتبال ما پیشرفت چندانی نداشته و حتی شاید نسبت به گذشته پسرفت هم کرده باشد . اتفاقاتی که هر روز برای فوتبال ما می‌افتد ، خوب نیست . امیدوارم مثل گذشته و مثل ۱۰ سال اول شروع لیگ حرفه‌یی شاهد سلامت فوتبال باشیم . در آن سال‌ها حداقل سلامت لیگ را می‌توانستیم ببینیم .

وی تصریح کرد : تنها آرزوی من این است که فوتبال ما سلامت باشد . اتفاقات جدیدی که سروصدای آن ها شنیده می‌شود ، خوب نیست و امیدوارم درست نباشند . سلامت فوتبال زیر سوال قرارگرفته که معتقدم این مساله اصلاً با شرایط فدراسیون و مسوولین مرتبط نیست . این اتفاق در فوتبال رشد کرده ، من قبلاً و در کشورهای دیگر رشد منفی فوتبال آسیا را دیده بودم و متاسفانه الان پس از چند سال وارد فوتبال ما شده است .

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد : حذف این دو تیم ناخوشایند است ولی بالاخره باید اتفاق می‌افتاد . این اتفاقات باعث می‌شود که باشگاه‌های ما مجبور شوند برای خودشان ثبات ایجاد کنند . تا زور بالای سرمان نباشد خودمان را با شرایط حرفه‌یی و استاندارد باشگاهی منطبق نمی‌کنیم . باید در شرایط سخت قرار بگیریم تا خودمان را تغییر بدهیم . البته بارها هم اتفاق افتاده و تا زور بالای سرمان نبوده ، کارمان را دست انجام ندادیم . این اتفاق ناخوشایند بود اما عاقبتش به نفع فوتبال ما است .

احمدزاده در مورد شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان گفت : شرایط تیم ملی خیلی خوب است و به نظرم می‌تواند بهترین شرایط را از نظر تیمی داشته باشد . حریفان ما هم شرایط بهتری نسبت به ما ندارند و جدول گروه این را نشان می‌دهد . این تیم می‌تواند به راحتی به جام جهانی برود . اگر به حواشی دامن نزنند ، با توجه به این که خود اسکوچیچ هم اهل حاشیه‌سازی نیست ، امکان دارد تیم ملی با توجه به توانایی‌های بچه‌ها از گروه خودش در جام جهانی صعود کند . این امیدواری را به مردم می‌دهد . امیدوارم به این تیم کمک همه جانبه شود و حواشی را از آن دور کنند تا شاهد این اتفاق باشیم .

"خبرگزاری فارس"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه