رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۷
  • کد خبر : ۲۴۰۹۷
  • مشاهده :  110 بازدید
  • چاپ خبر : ملوان ، نزدیک و نزدیک تر به لیگِ برتر

ملوان ، نزدیک و نزدیک تر به لیگِ برتر

تیمِ صدرنشینِ ملوان موفق شد در یک بازیِ خارج از خانه با نتیجه ی پُرگلِ ۳ بر صفر از سدِ میزبانِ خود استقلالِ ملاثانی عبورکند .

در یکی از دیدارهای هفته ی چهاردهم رقابت های لیگ یک ، ملوان بندرانزلی موفق شد در یک بازی خارج از خانه با ۳ گل از سد استقلال ملاثانی عبور کرده ، صدرجدول را حفظ کند .

ملوان که در این فصل از رقابت های لیگ یک هنوز متحمل هیچ شکستی نشده است ، امروز برای کسب ۳ امتیاز ارزشمند راهی استان خوزستان شد تا برابر استقلال ملاثانی به میدان برود که در ۳ هفته ی گذشته نتایج خوبی را کسب کرده بود و البته دیدارهای این تیم با حواشی داوری نیز همراه بوده است .

این بازی در نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم حملات شاگردان مازیار زارع نتیجه داد . حرکتی که توسط یحیی زاده از سمت راست آغاز شد و یک ارسال به روی دروازه ، نصیب سجاد بازگیر شد و این بازیکن نیز با ضربه یی قیچی برگردان به زیبایی دروازه ی استقلال ملاثانی را باز کرد و تیمش را پیش انداخت .

بازگیر که موفق به گلزنی برابر تیم سابقش شده بود ، شادی خاصی را انجام نداد اما گل او از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار بود ، چرا که باعث شد ملوان از زیر فشار و استرس کسب پیروزی خارج شده و این گل زمینه ساز گل های دوم و سوم انزلی چی ها نیز بود .

پس از این گل تمرکز و شیرازه ی استقلال ملاثانی به هم ریخت و شاگردان مازیار موفق به زدن گل های بعدی نیز شدند . روی اشتباه علی اکبر آهکی سنگربان میزبان ، ملوان صاحب یک ضربه ی پنالتی شد که محمدرضا پورمحمد در دقیقه ی ۹۲ گل دوم انزلی چی ها را وارد دروازه ی استقلال ملاثانی کرد .

در واپسین ثانیه های بازی نیز استقلال ملاثانی روی یک ضدحمله غافلگیر شد و پوریا غلامی در دقیقه ی ۹۶ گل سوم تیم مازیار زارع را به ثمر رساند تا ملوان با یک پیروزی شیرین و پُرگل خارج از خانه ۳ امتیاز بازی را از آن خود کند .

با این پیروزی ، ملوان ۳۰ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول مستحکم تر کرد . انزلی چی ها فاصله ی شان را با دو تیم تعقیب کننده یعنی مس کرمان و خیبر خرم آباد حفظ کردند تا به عنوان جدی ترین مدعی صعود به لیگ برتر شناخته شوند .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه