رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
  • کد خبر : ۲۴۱۰۹
  • مشاهده :  320 بازدید
  • چاپ خبر : سن‌سیروس نونوار و لاکچری می‌شود (عکس)

سن‌سیروس نونوار و لاکچری می‌شود (عکس)

پروسه ی بازسازیِ ورزشگاه تختیِ انزلی در جریان است و علی‌رغمِ آماده شدنِ زمینِ چمن برای میزبانی از مسابقاتِ لیگِ یک ، همچنان پروسه ی تکمیلِ ورزشگاه ادامه دارد .

یکی از اقدامات عمرانی مهم در حاشیه ی رقابت‌های فوتبال ایران ، پروسه ی بازسازی ورزشگاه تختی انزلی بود ؛ با توجه به افت محسوس کیفیت چمن و البته مشکلات زیرساختی ورزشگاه ، باشگاه ملوان تصمیم به بازسازی محل مسابقات خود گرفت و در اقدامی ویژه و با سرعت بالا و البته کیفیت مناسب ، بازسازی ورزشگاه تختی در دستورکار قرارگرفت .

پروسه ی بازسازی ورزشگاه تختی انزلی که برای ملوانی‌ها به «سن سیروس» به یاد اسطوره ی فقید فوتبال انزلی ، سیروس قایقران شهرت دارد ، در حال انجام است و حالا پروژه‌ی بازسازی رختکن ، نیمکت ذخیره‌ها ، سکوهای جایگاه ویژه و زمین چمن استادیوم تختی انزلی توسط باشگاه ملوان به پایان رسیده است .

این اتفاق باعث شد تا بعد از ۱۲ هفته حضور بیرون از خانه ، سرانجام ملوانی‌ها در هفته ی سیزدهم در مقابل شمس آذر قزوین در خانه میزبانی کنند و در دقایق پایانی شاگردان مازیار زارع توانستند جشن پیروزی بگیرند تا بازگشت خوش‌یمنی به ورزشگاه خانگی خود داشته و بتوانند صدرنشینی‌شان در لیگ یک را تثبیت کنند .

مهم‌ترین قسمت باقیمانده از پروژه ی بازسازی ورزشگاه تختی انزلی ، موضوع سکوهای هوادارای است که با توجه به بهبود شرایط کرونا و احتمال حضور تماشاگران در آینده‌یی نزدیک ، به سرعت در حال انجام است و صبح امروز نیز ابوالفتحی سرپرست معاونت فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در کنار بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و رییس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی از روند بازسازی سکوها بازدید کردند .

رختکن شیک و لاکچری استادیوم تختی ملوان ؛ جایی که در هفته ی سیزدهم برای نخستین‌بار شاگردان مازیار زارع در آن حضور پیدا کردند و در پایان بازی توانستند جشن پیروزی مقابل شمس آذر قزوین و تداوم صدرنشینی را در آن برگزارنمایند .

گفتنی است که پروسه ی بازسازی ورزشگاه تختی انزلی توسط باشگاه ملوان با مدیریت پژمان نوری و سرمایه گذاری اشکان پوررشید که به عنوان عضو هیات مدیره ی باشگاه مشغول به فعالیت بوده ، به انجام رسیده است .

عکاس : معصومه کاظمی

 

"ورزش سه"

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه