رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
  • کد خبر : ۲۴۸۱۴
  • مشاهده :  116 بازدید
  • چاپ خبر : چه غوغایی بود در استادیومِ سیروس قایقران (عکس)

چه غوغایی بود در استادیومِ سیروس قایقران (عکس)

ملوان سه شنبه شب در استادیومِ زنده یاد سیروس قایقران یک بر صفر استقلالِ خوزستان را شکست داد تا در صدرِ جدولِ رقابت‌های فوتبالِ قهرمانیِ لیگِ یکِ باشگاه‌های کشور ۵۶ امتیازی شود .

این بازی از هفته ی بیست و پنجم لیگ یک در حالی در انزلی برگزار شد که طرفداران ملوان بیشتر سکوهای استادیوم انزلی را به خود اختصاص داده بودند ؛ استادیومی که با مجوز شورای شهر از تختی به سیروس قایقران اسطوره ی فوتبال این شهر تغییر نام داده است .

با شروع بازی ، ملوان با حملات پی در پی سعی در رسیدن به گل برتری داشت که در نهایت در دقیقه ی ۴۰ با ضربه ی میلاد شعبانلو بازیکن بوشهری به این مهم رسید . در ادامه ملوان برای زدن گل دوم تلاش کرد اما این بار دیگر تلاش ها منجر به گل نشد و ملوان با همین یک گل به سه امتیاز بازی دست پیدا کرد و با جشن گرفتن شانزدهمین برد در رقابت های این فصل فوتبال قهرمانی لیگ یک باشگاه های کشور یک گام دیگر به لیگ برتر نزدیک شد .

شور و هیاهوی تماشاگران تیم ملوان در سکوهای استادیوم سیروس قایقران دیدنی بود ؛ آن ها شادمان از تیمی که مازیار زارع ساخته ، بی صبرانه منتظر صعود تیم به لیگ برتر هستند و بدون شک با این اتفاق در انزلی جشن خیابانی برپاخواهدشد . ملوان همانند نساجی در شمال کشور یکی از تیم های قدیمی و پرطرفدار فوتبال است و در انزلی هم ملوان فراتر از یک تیم فوتبال است .

 

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه