رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۴
  • کد خبر : ۲۵۰۵۷
  • مشاهده :  73 بازدید
  • چاپ خبر : مازیار زارع : فوق‌العاده هوادارانِ عاشق و حرفه‌یی داریم !

مازیار زارع : فوق‌العاده هوادارانِ عاشق و حرفه‌یی داریم !

سرمربیِ ملوان با تمجید از هوادارانِ تیمش برد را به آن ها تقدیم کرد .

پیروزی ۰-۲ ملوان برابر سایپا در هفته ی بیست و نهم لیگ یک این تیم را مجدداً به صدر جدول برگرداند . مازیار زارع سرمربی این تیم بعد از بازی در نشست خبری حاضر شد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد .

در ابتدای نشست مدیر رسانه یی تیم ملوان از مازیار زارع خواست تا صحبت‌های اولیه‌اش را انجام دهد . زارع هم ضمن تبریک گفتن پیروزی به هواداران تیمش گفت : فکر می‌کنم روز خیلی خوبی بود برای تیم ما مخصوصاً بعد از باخت مقابل خوشه‌طلایی و یادم نمی‌آید حتی یک موقعیت به تیم سایپا داده باشیم ، چه وقتی یازده‌نفره بودند و چه وقتی ده‌نفره بودند . فکر می‌کنم یک توپ هم به گلر ما نرساندند و کنترل بازی را دراختیارداشتیم و موقعیت‌های خوبی روی دروازه ی حریف آوردیم . خوشحالم که توانستیم نتیجه ی خوبی بگیریم و به صدر جدول برسیم .

خبرنگار – مردم نگرانند در بازی هفته ی آینده اتفاقات بازی خارج از خانه برابر خوشه طلایی تکراد شود . در خصوص آن مسابقه صحبت می‌کنید ؟
زارع – بازی سختی خواهد بود . امیدوارم مردم مثل بازی‌های قبل خوبی که داشتیم نگاه و انرژی مثبت داشته باشند . مطمئن باشید اتفاقات بازی قبل تکرار نمی‌شود ، چرا که در قزوین غریبه نیستیم و حضور پررنگ تماشاگران مان را داریم . یک خسته نباشید واقعی می‌گویم به تمام همشهری ‌ها و تماشاگران ملوان مخصوصاً آن هایی که امروز در استادیوم بودند ؛ آن هم در این جو عجیب نیمه ی دوم که فکر نکنم چنین بارش بارانی را در زمستان شاهد باشیم ! نرفتند و ماندند و با تمام وجود تشویق‌مان کردند . یک تشکر هم کنم از هوادارانی که بعد از باخت ما در برابر خوشه‌طلایی ماندند و تیم ما را تشویق کردند . واقعاً تاثیرگذار بود روی روحیه بچه‌ها . فوق‌العاده هواداران عاشق و حرفه‌یی داریم .

خبرنگار – از پنج بازی آینده دو بازی برابر تیم‌های سقوط کننده دارید . نگاه ملوان و مازیار به این بازی‌ها چه گونه است ؟
زارع – همچنان بازی به بازی نگاه می‌کنیم و دوست ندارم فشاری روی تیمم باشد . با قزوین بازی داریم و فعلاً حواس مان روی آن است اما مطمئناً بازی با تیم‌های پایین جدول سخت است ، چون آن ها انتحاری بازی می‌کنند و برای تک‌امتیازها تلاش می‌کنند تا در لیگ بمانند . پنج فینال داریم و پا پس نمی‌کشیم تا امتیازات لازم در هر پنج دیدار را به دست آوریم .

خبرنگار – سجاد بازگیر نیم‌فصل اول خیلی موثر بود و بعد افت کرد اما امروز مجدداً مورد استفاده قرارگرفت . نظرتان در خصوص او چیست ؟
زارع – سجاد یکی از بازیکنان فوق‌العاده ی ما است و هر وقت سرحال بوده ، تیم ما سرحال بوده اما این نشان می‌دهد تیم ما به فرد متکی نیست و هربازیکنی در هر سن و تیمی معمولاً به یک بالانسی احتیاج دارد و برای هربازیکنی افت و خیز وجود دارد اما همان طور که گفتم در ملوان همه در خدمت تیم هستند و سجاد همان طور که گفتم مثل بقیه ی بازی‌ها کاملاً از او راضی هستم .

 

"ورزش سه"

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه