رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
  • کد خبر : ۲۵۰۷۷
  • مشاهده :  72 بازدید
  • چاپ خبر : لیگ ۲ ؛ چوکا و شاهین در یک قدمیِ صعود

لیگ ۲ ؛ چوکا و شاهین در یک قدمیِ صعود

بازی‌های لیگِ ۲ هفته ی بیست و سوم در گروه الف و هفته ی بیست و دوم در گروه ب را پشتِ سر گذاشت .

در گروه الف چوکا با عبور از سد تیم تهرانی با نتیجه ی دو بر یک ، ۴۷ امتیازی شد و به حضور خود در صدرِجدول ادامه داد . شهرداری بندرعباس جدی‌ترین تعقیب کننده ی چوکا به‌حساب می‌آید . تیمی که هفته‌های بیشتری به نسبت چوکا صدرِجدول را در اختیار داشت . این تیم در هفته ی اخیر و در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه ی ۳-۲ سپیدورد رشت را شکست داد تا در فاصله ی دوامتیازی با تیم چوکا باقی بماند . اختلاف ۶ امتیازی تیم سوم با شهرداری بندرعباس نشان می‌دهد این تیم به‌همراه چوکا ، مدعاین اصلی صعود مستقیم به لیگ یک و مرحله ی پلی‌آف هستند .

رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه‌های کشور در دو گروه ۱۴ تیمی برگزار می‌شود که در پایان تیم‌های اول به‌همراه برنده ی تیم‌های دوم به لیگ یک صعودمی‌کنند .

در گروه ب شاهین بندرعامری حاشیه ی امنیت خوبی برای خود ایجاد کرده است . این تیم در هفته ی اخیر در خانه ی تیم اترک بجنورد به میدان رفت و به تساوی یک بر یک دست یافت تا ۴۵ امتیازی شود و با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم به حضور خود در صدر ادامه دهد . مربیگری این تیم بر عهده ی مهدی کریمیان ، بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و سپاهان است . این هفته چهره ی تیم مدعی صعود به مرحله ی پلی‌آف تغییر کرد و این‌بار تیم اصفهانی یعنی ون پارس با عبور از خلیج فارس ماهشهر تیم شگفتی ساز جام حذفی مدعی صعود به مرحله ی پلی‌آف شد . با توجه به نزدیکی امتیازات بین تیم‌های مدعی صعود به مرحله ی پلی‌آف در گروه ب مدام چهره ی آن ها تغییر می‌کند . نتایج بازی‌ها و جداول دو گروه را مرور می‌کنید :

نتایچ گروه الف – هفته ی ۲۳ 
* شهیداورکی اسلامشهر ۰ – شهدای رزکان ۱ 
* شهرداری بندرعباس ۳ – سپیدرود رشت ۲ 
* شهدای بابلسر ۰ – پیام توس خراسان ۱ 
* نفت و گاز گچساران ۱ – نیروی زمینی تهران ۱ 
* چوکای تالش ۲ – آبی پوشان ۱ 
* بعثت کرمانشاه ۱ – شهرداری ماهشهر ۱ 
* شهرداری بم ۳ – ایرانجوان بوشهر ۰

نتایج گروه ب – هفته ی ۲۲ 
* مس نوین کرمان ۰ – اسپاد الوند ۰ 
* اترک بجنورد ۱ – شاهین بندرعامری ۱ 
* عقاب تهران ۰  – پاس همدان ۲ 
* ون پارس ۲ – خلیج فارس ماهشهر ۱ 
* شهرداری نوشهر ۰ – ایمان سبز شیراز ۰ 
* شهیدقندی یزد – نود ارومیه (برگزار نشد!)
* فولادنوین اهواز ۳ – گل ریحان ۰

"ورزش سه"

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه